Facebook Twitter E-mail
29. dubna 2014

Divoká jízda Game of Thrones: Kdy skončí sbírání rekordů?

Game of Thrones přepisuje historii téměř každou svojí epizodou. Jak by také ne, u jednoho z nejslavnějších současných seriálů se to dá čekat. Včerejší epizodou seriál ustanovil nový osobní rekord – překonal své series high, tedy nejvyšší počet diváků sledujících epizodu.

Nový rekord má hodnotu 6,9 milionu diváků, kteří čtvrtou epizodu čtvrté řady sledovali přímo v televizi. K tomu se samozřejmě budou přičítat ještě diváci, kteří si pustili epizodu ze záznamu a samozřejmě na službě HBO GO. Doteď bylo series high seriálu na hodnotě 6,64 milionu diváků a vůbec to není staré číslo – tolik diváků se totiž dívalo na premiérovou epizodu aktuální čtvrté řady.

Ten večer to ale nebyl jediný seriál, který HBO vysílala. Silicon Valley získal jen průměrných 1,6 milionu diváků, i přesto se už ale může těšit na druhou sérii. Seriál Veep přilákal k obrazovkám 922 000 diváků, což je z prvních čtyř epizod třetí řady druhý nejlepší výsledek, celkově ale jde o číslo přibližně kolem průměru první řady.


Kam až myslíte, že zajde šílenství ohledně Game of Thrones?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Seraphine313
před 181 týdny
až za pár dní, až se k tomu přičtou VCR a další faktory. Stažení...
WhiteSparkle
před 181 týdny
Aby ne, tahle řada bude prostě nejlepší. Zvlášť když se dokáže postarat...
Klik
před 181 týdny
Gratulujem :) ..ani sa nečudujem GoT dokáže prekvapiť tak ako máloktorý seriál...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY