Facebook Twitter E-mail
2. května 2014

Sarah Silverman bude další mistryní sexu

Druhá řada seriálu Masters of Sex už je za rohem. Nedávno jsme psali o tom, že se v ní objeví nová postava a dnes se dozvídáme, že nezůstane jen u jedné.

V nové sérii se objeví Sarah Silverman. Před pár lety měla tato komička dokonce vlastní show s názvem The Sarah Silverman. Vidět jste ji mohli ve vedlejších rolích v seriálech Vincentův svět, Můj přítel Monk nebo Rozvedený se závazky. Slyšet jste ji mohli v seriálech Robot Chicken, Simpsonovi nebo Futurama.

Zpátky ale k její účasti v seriálu. Sarah se zde objeví jako Helen, bývalá milenka Betty (Annaleigh Ashford). Helen je věštkyní z ruky, která věří, že její umění je skutečné. Její postava pravděpodobně zkomplikuje situaci Betty, vypadá to totiž, že je její spřízněnou duší. Helen je do Betty stále zamilovaná, i když tají svojí orientaci, jenže Betty měla v plánu se vdávat.

Start druhé série je přichystán na 13. července. Pokud si o seriálu chcete přečíst ještě něco navíc, zde je článek z Paleyfestu.


Těšíte se na návrat Masters of Sex? Co na novou postavu a její představitelku říkáte?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY