Facebook Twitter E-mail
4. května 2014

Zahraje si Naya Rivera ve finále Glee?

V poslední době se objevují zprávy, že by se herečka nemusela objevit ve finální epizodě páté série Glee. Kromě toho však může být v ohrožení i její veškeré působení na Foxu. Podle newyorského Daily News byla Naya Rivera ze seriálu vyhozena poté, co vyjela na producenty pořadu. Kvůli svým mnohým stížnostem, které se mimo jiné týkaly její herecké kolegyně Ley Michele, bylo finále páté série přepsané tak, aby se v něm Riverina postava vůbec neobjevila.

Ještě o něco dříve přinesl bulvární magazín TMZ zprávu, podle které byla Rivera už natolik otrávená hvězdnými manýry Ley Michele, že si na ně stěžovala producentům. Údajně šlo o incident, během kterého kvůli Michele museli její kolegové počkat s natáčením, protože řešila osobní záležitost. Právě tehdy začaly kolovat první zvěsti o vyhození.

Agent Nayi Rivery její odchod ze seriálu ve svém prohlášení odmítá: „Jakékoli zprávy nebo zvěsti, které kolují ohledně toho, že Naya Rivera byla propuštěna nebo vyhozena z Glee, jsou zcela nepravdivé. Tečka.“ O Riveřině odchodu ze seriálu se spekulovalo už při příležitosti přesunutí děje do New Yorku, o kterém jsme vás informovali už v březnu.

Navzdory všem těmto půtkám a dohadům se ale tweety obou hereček nesou v poklidném tónu. Naya Rivera povzbuzuje své fanoušky, aby dál sledovali pořad. Lea Michele zase se těmi svými sdílela anekdoty z natáčení finále nynější série, které se má vysílat 13. května.


Myslíte si, že se tyto zprávy potvrdí? Mrzel by vás případný odchod Rivery z Glee?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Kikušák
před 184 týdny
Nevedel som že medzi nimi vznikajú nejaké konflikty... Dúfam že to nie je nič...
Tulrika
před 184 týdny
Není kouře bez ohně. Myslím, že Glee už je stejně o ničem. Ale Santana by...
martina.sal12
před 176 týdny
Santanu mám ze seriálu nejraději, snad bude hrát v 6. sérii.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY