Facebook Twitter E-mail
1. května 2014

V Clevelandu bude i nadále horko

Pro fanoušky sitcomu stanice TV Land máme dobrou zprávu. Stanice dnes oznámila, že svému prvnímu původnímu a zároveň nejpopulárnějšímu seriálu Hot in Cleveland (Nouzové přistání) objednává šestou sérii. Prodloužení přichází těsně před milníkem sta epizod, který na seriál čeká v současné řadě.

Šestá série bude obsahovat 24 nových epizod. Komedii od začátku (r. 2010) sleduje v průměru 2,6 milionů diváků. Seriál v září začne vysílání v syndikaci.

„Vždy když se sejdou naši herci, scenáristé a štáb, nastává kouzelná chvíle,“ řekl Larry W. Jones, ředitel stanice. „Jsme nadšení z těchto milníků a nemůžeme se dočkat toho, co dalšího na Cleveland čeká.“

Seriál se točí okolo trojice přítelkyň, kterým se život změní v okamžiku, když jejich letadlo musí nouzově přistát v Clevelandu. Dámy zjistí, že zde je život tak nějak lepší, a rozhodnou se tu zůstat. Pronajmou si dům, ke kterému neodmyslitelně patří i umíněná stařenka.

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Zatím nikdo nic nenapsal. Buď první a napiš, co si myslíš!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY