Facebook Twitter E-mail
12. května 2014

Herci z NCIS podepisují nové smlouvy

Už delší dobu se ví, že se seriál Námořní vyšetřovací služba (Navy NCIS: Naval Criminal Investigative Service) dočká další série. Není také žádné tajemství, že na jaře měla velké části obsazení skončit smlouva. Všichni zainteresovaní však chtěli předejít situaci, kdy by smlouvy vypršely.

I proto se hned pětice herců rozhodla podepsat novou dohodu, která by měla platit po následující dva roky, tedy pro již potvrzenou 12. sérii a i pro případnou sérii s pořadovým číslem 13. Michael Weatherly (Anthony DiNozzo), Sean Murray (Timothy McGee), Pauley Perrette (Abby Sciuto), David McCallum (Dr. Donald Mallard) a Rocky Carroll (Leon Vance), to je pětice, která svým podpisem potvrdila nové smlouvy.

Zbytek hlavního obsazení, tedy Mark Harmon (Jethro Gibbs), Brian Dietzen (Jimmy Palmer) a Emily Wickersham (Ellie Bishop) má smlouvy založené na jiných cyklech a podepisovat nové u nich nebylo potřeba.

Tato série se dočká svého finále již 13. května a pokud by vás zajímalo, co se v něm odehraje, tak zde je malá nápověda.


Jak myslíte, že série dopadne? Už se těšíte na další sezónu?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Maarti
před 179 týdny
Myslíš věkově nebo z hlediska role??
Brontofúzik
před 179 týdny
Sledujem ho len na markíze, čiže neviem čo všetko sa tam pomenilo, ale až teraz...
Leeroy
před 179 týdny
Ako mnoho skalných fanúšikov NCIS ma tieto správy vôbec netešia. NCIS si už...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY