Facebook Twitter E-mail
18. května 2014

The Walking Dead nabírá Setha Gilliama

Obsazení seriálu Živí mrtví (The Walking Dead) se rozrůstá o dalšího člena. K týmu se připojí Seth Gilliam, herec se zkušenostmi ze seriálu The Wire.

Má za sebou i role v seriálech jako Vlčí mládě nebo Dobrá manželka. Přesto byla postava Ellisa Carvera z The Wire jeho prozatím nejvýraznější rolí. Není však prvním z The Wire, kdo se v Živých mrtvých objeví. Již dříve se připojili Chad Coleman (Tyreese) a Larry Gilliard Jr. (Bob).

Podrobnosti o jeho postavě jsou zatím drženy pod pokličkou. Aktuálně je znám pod jménem Michael a jeho postava je popsána jako přátelská se šibalskými úmysly. Zároveň však má i svou temnou stránku. Trochu spekulací vzhledem ke komiksové předloze jistě neuškodí. Postava jménem Michael se v něm totiž nevyskytuje, a tak se lze domnívat, že Gilliam by mohl představovat Gabriela Strokese, kazatele, který se poprvé potká s Rickem (Andrew Lincoln) těsně před tím, než se skupina přeživších utká s Lovci (Hunters aka Cannibals).

Showrunner Scott M. Gimple se nechal slyšet, že se v nadcházející sérii zaměří hodně na lidi, což by tato zpráva o přidání kazatele jen podpořila. The Walking Dead se vrátí se svojí pátou sérií v říjnu. Přesné datum zatím není známé, ale s největší pravděpodobností bude odhaleno v červenci na Comic-Conu.


Co na novou posilu říkáte? Těšíte se na návrat Walking Dead?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

wh00p
před 183 týdny
v nadcházející sérii zaměří hodně na lidi -Nooooooooooo! :(
Klik
před 183 týdny
Seth je super, takže sa teším že sa pripojí k TWD :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY