Facebook Twitter E-mail
13. května 2014

Bude na Foxu minisérie o útocích v Bostonu?

Stanice Fox se pouští do vývoje projektu minisérie založené na knize Long Mile Home: Boston Under Attack, the City's Courageous Recovery and the Epic Hunt for Justice (Dlouhá míle domů: napadený Boston, odvážné zotavení města a velkolepá honba za spravedlností), kterou napsali dva reportéři deníku Boston Globe, Scott Helman a Jenna Russell. Za projektem má stát Rod Lurie, který napíše scénář, bude režírovat a spolu s Basilem Iwanykem (We Are Marshall, The Expendables) a Kentem Kubenou z Thunder Road Pictures se ujme také výkonné produkce.

Autoři knižní předlohy budou přizváni jako poradci. Boston Globe za reportáže o bombovém útoku na bostonském maratonu obdržel Pulitzerovu cenu. Při loňském teroristickém útoku v cíli maratonu přišli o život tři lidé a dalších více než 250 bylo zraněno.

Projekt se bude věnovat truchlení, strachu a vítězství v den bostonského maratonu i v následném týdnu. Podle oficiální anotace se děj bude vypravovat z pohledu různých obyvatel Bostonu.

Pokud by tento projekt dostal objednávku na seriál, byla by to už několikátá letošní minisérie na Foxu. V současnosti se vysílá 24 s podtitulem Live Another Day. Kromě toho se chystají do vysílání ještě Gracepoint, Hieroglyph a Wayward Pines.


Dívali byste se na seriál založený na takovéto události?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

phoebess
před 184 týdny
Tak hlavně, aby si tam pak nepletli Čečensko s Českem...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY