Facebook Twitter E-mail
7. května 2014

Pre-Upfronts: Fox objednává nové seriály!

Celý rok na toto období čekáme a konečně je tady! Pouhých pár dní před začátkem Upfronts týdne začínají stanice oficiálně objednávat nové seriály, které budeme moct vidět v sezóně 2014/15. Včerejší noc byla na objednávky bohatá, jelikož se vyjádřily stanice Fox a NBC. Dnes začneme Foxem, první novinky NBC vám představíme odpoledne.

Fox se zatím objednávek jen lehce dotkl, pro seriál vybral hip hopové drama Empire a remake španělského seriálu Red Band Society.

Empire

Empire je rodinné drama, které se odehrává ve světě hip hopového impéria. Scénář napsali Lee Daniels a Danny Strong, kteří také budou produkovat spolu s Brianem Grazerem a Francie Calfo.

Hlavní postavou je Lucious Lyon, charismatická hudební superstar, který chce své nahrávací studio Empire Entertainment představit široké veřejnosti. Lucious byl vychováván v ulicích, nikdy neustoupil z boje. Je schopný uchýlit se ke všemu, ať už zákonnému či nikoliv, aby ochránil své milované Impérium. Neustálé trable pak musí Lucious řešit také s Cookie, svou bývalou manželkou a (taktéž bývalou) obchodní partnerkou.

Seriál bude doplňovat originální (původní) současná hudba, o kterou se postará Timbaland.

Drama získalo v pilotové sezóně slušnou pozornost ze strany médií. Možnost následných zisků z hudební scény jistě také přispělo k objednávce. Fox seriál vyhrála v konkurenci zájemců. Empire tak bude třetím hudebním seriálem na velké pětce, spolu s Glee a potenciálně i novou řadou Nashville.

Red Band Society

Seriál je popisován jako temná komedie, která ukáže každodenní životy skupiny teenagerů. Ti tráví svůj život v nemocnici a časem se z nich stanou přátelé. Hloubka tohoto nového a neočekávaného přátelství jim pomáhá zvládnout podmínky, kterým musí čelit během dospívání s tak intenzivními podmínkami.

V hlavní roli této dramatické komedie se objeví oskarová herečka Olivia Spencer a seriálový veterán Dave Annable. Seriál pochází od Margaret Nagle, produkovat budou Steven Spielberg, Justin Falvey, Darryl Frank a Sergio Aguero.

Pro Fox tyto dvě novinky představují čtvrtou a pátou objednávku dramat. Přidávají se ke Gothamu, Hieroglyphu a k Backstrom.

Kromě toho Fox také oznámila, že své již dříve objednané nové komedii Mulaney navyšuje objednávku o dalších deset epizod (celkem tedy 16). Zdroj uvádí, že s Mulaneym a již dříve objednanými komediemi Last Man on Earth a Weird Loners už Fox možná další komedii vůbec neobjedná, a pokud, tak maximálně jednu. Ve hře jsou ještě Sober Companion, Cabot College a Dead Boss – o této trojici se mluví nejvíce.

Další díly seriálu

Animák Bob's Burgers se dočká páté řady (27. 9. 2013)
Simpsonovi budou pokračovat i nadále - v přelomové sezóně (5. 10. 2013)
A druhou zrušenou novinkou je... (8. 10. 2013)
Prokletí Goodwin Games se opakuje i letos! (12. 10. 2013)
Glee už zná své datum konce! (17. 10. 2013)
MasterChef Junior má druhou sérii (19. 12. 2013)
Bones má jubilejní desítku! (30. 1. 2014)
The X Factor zrušen po třech sezónách! (8. 2. 2014)
FOX obnovuje! (8. 3. 2014)
Fox také ruší! (10. 3. 2014)
Číslo dvanáct! Kdo už je pod drnem? (30. 4. 2014)
Gotham oficiálně v sezóně 2014/15! (6. 5. 2014)
Pre-Upfronts: Fox objednává nové seriály! (právě čteš)
Fox se s tím nepáře, novinky ruší hromadně! (8. 5. 2014)
Stanice schvalují nové série svých veteránů! (8. 5. 2014)

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ufonka
před 180 týdny
Zkusím Gotham a jsem zvědavá na Hieroglyph. Ostatní ani náhodou.
MountainLionet
před 180 týdny
Tak já jsem celkem zvědavá na Empire a především na to, čím se blýskne Timbo....
Carljack
před 179 týdny
GOTHAM snad dopadne dobře, jelikož na ten se těším, i když se obávám, ...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY