Facebook Twitter E-mail
19. května 2014

TNT vybrala dva projekty pro příští sezónu

Ještě předtím, než příští týden proběhne Upfronts, tak se stanice TNT rozhodla vybrat dvojici projektů, ze kterých v příští sezóně udělá plnohodnotné seriály, a každému z nich nadělila 10 epizod. Představí se však pravděpodobně až v roce 2015.

První z nich nese název Proof a pojednává o skeptické ženě (Jennifer Beals), která je oddaná vědě. Pracuje jako chirurg a musela se vypořádat s rodinnými problémy včetně tragické smrti. Nyní je odhodlána pustit se do případů reinkarnace, opouštění těla či podobných nadpřirozených záležitostí. Hlavním důvodem je získat ověřitelný důkaz a odpovědět na jednu z největších životních otázek: Je smrt opravdu konec, nebo ne?

Scénář k pilotnímu dílu napsal Rob Bragin. Společně s Kyrou Sedgwick, Jillem Littmanem a Tomem Jacobsonem se bude podílet na pilotní epizodě. Sedgwick se na stanici vrací poté, co zde působila sedm let v dramatu Closer. Kromě Jennifer Beals (Láska je láska) se v dalších rolích představí Joe Morton (Heuréka: město divů), Callum Blue (Mrtví jako já), Matthew Modine, Edi Gathegi, Sean Gleeson, Annie Thurman a Caroline Rose Kaplan.

Druhý projekt nese název Public Morals. Jde o policejní drama z roku 1960, které se soustředí na úsek veřejné morálky. Příběh ukazuje pomyslnou hranici mezi dobrou morálkou a kriminalitou jako pokušení, kterému policisté musí čelit a které přichází díky jednání s neřestmi všemi druhu. Děj se soustředí na Terryho Muldoona (Ed Burns), který dobře ví, že hranice mezi dobrem a zlem je tenká, ale i přesto chce vychovat své syny tak, aby byli upřímní a pracovití. V dalších rolích se objeví Michael Rapaport a Elizabeth Masucci.

Public Morals pochází od skupiny Amblin TV a TNT Original Productions. Na produkci se bude podílet i Steven Spielberg, Darryl Frank, Justin Falvey a Aaron Lubin.

Proof i Public Morals se připojí do rychle se rozrůstající skupiny původních dramat, kterými stanice TNT disponuje. Patří mezi ně Falling Skies, Dallas, Franklin & Bash, Perception, Rizzoli & Isles a Major Crimes nebo The Last Ship, Legends, Murder in the First, které se představí v nejbližších měsících.


Co na vybrané projekty říkáte? Zaujaly vás a dáte jim šanci?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

_karel_
před 178 týdny
Tak Proof jde do watchlistu, jasná věc :D A Morals mě svým námětem nezaujal,...
ševča
před 139 týdny
Zdá se mi to, nebo je Public Morals Mob City v bledě modrém?

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY