9. 5. 2014

CBS objednává How I Met Your Dad!

CBS objednává How I Met Your Dad!

Aktualizováno: Zprávy se nakonec ukázaly být nepravdivé. Stanice CBS se rozhodla pilot HIMYD pro seriál nevybrat. Příběhy Matky tak prozatím končí březnovým finále HIMYM.

Stanice CBS bude pokračovat s odkazem svého ukončeného seriálu How I Met Your Mother. Stanice objednala spin-off s názvem How I Met Your Dad a příští sezónu ho nasadí do vysílání.

Po bolestivém rozloučení s HIMYM nyní můžeme přivítat jeho zrcadlového kolegu s hvězdnou vypravěčkou Meg Ryan. Greta Gerwig se představí v hlavní roli seriálu o skupince přátel, kteří zažívají různé vtipné i dojemné momenty v příbězích, které vypráví starší verze hrdinky svým dětem. Téma? Jak jsem došla k tomu okamžiku, kdy jsem poznala vašeho otce.

Objednávka HIMYD není žádným překvapením. Projekt od samého počátku sklízí hlasité reakce ze strany fanoušků původního seriálu. I když mnohé z nich nejsou příliš pozitivní, stanice se pravděpodobně řídí heslem, že špatný povyk je stále lepší než ticho po pěšině.

Na CBS panovalo v posledních rušných dnech podezřelé ticho před bouří. Tato objednávka je první novinkou pro sezónu 2014/15. Stanice však již dříve obnovila většinu svého současného programu, dá se proto očekávat, že počet objednaných novinek nebude příliš vysoký.


A teď je to na vás, milí fanoušci. Zkusíte ze zvědavosti pilot, nebo se tomuto seriálu vyhnete velkým obloukem?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět! 
ragelly

Eva Zálešáková

Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.
Poslední komentáře20zobraz všech 20 příspěvků
ragelly

ragelly

Článek byl aktualizován. CBS se nakonec rozhodla seriál neobjednat, HIMYD na podzim neuvidíme.
hodně dávno
Makronka

Makronka

Dle me je to tak lepsi...po tom, jak dopadlo HIMYM.
hodně dávno
ševča

ševča

Po "bolestivém rozloučení"? :D Už asi 5 let lidi nadávali, ať už to hlavně skončí... No ještěže...
před 283 týdny
Další články k tématu