Facebook Twitter E-mail
9. května 2014

CBS objednává How I Met Your Dad!

Aktualizováno: Zprávy se nakonec ukázaly být nepravdivé. Stanice CBS se rozhodla pilot HIMYD pro seriál nevybrat. Příběhy Matky tak prozatím končí březnovým finále HIMYM.

Stanice CBS bude pokračovat s odkazem svého ukončeného seriálu How I Met Your Mother. Stanice objednala spin-off s názvem How I Met Your Dad a příští sezónu ho nasadí do vysílání.

Po bolestivém rozloučení s HIMYM nyní můžeme přivítat jeho zrcadlového kolegu s hvězdnou vypravěčkou Meg Ryan. Greta Gerwig se představí v hlavní roli seriálu o skupince přátel, kteří zažívají různé vtipné i dojemné momenty v příbězích, které vypráví starší verze hrdinky svým dětem. Téma? Jak jsem došla k tomu okamžiku, kdy jsem poznala vašeho otce.

Objednávka HIMYD není žádným překvapením. Projekt od samého počátku sklízí hlasité reakce ze strany fanoušků původního seriálu. I když mnohé z nich nejsou příliš pozitivní, stanice se pravděpodobně řídí heslem, že špatný povyk je stále lepší než ticho po pěšině.

Na CBS panovalo v posledních rušných dnech podezřelé ticho před bouří. Tato objednávka je první novinkou pro sezónu 2014/15. Stanice však již dříve obnovila většinu svého současného programu, dá se proto očekávat, že počet objednaných novinek nebude příliš vysoký.


A teď je to na vás, milí fanoušci. Zkusíte ze zvědavosti pilot, nebo se tomuto seriálu vyhnete velkým obloukem?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 288 týdny
Článek byl aktualizován. CBS se nakonec rozhodla seriál neobjednat, HIMYD na...
Makronka
před 288 týdny
Dle me je to tak lepsi...po tom, jak dopadlo HIMYM.
ševča
před 247 týdny
Po "bolestivém rozloučení"? :D Už asi 5 let lidi nadávali, ať už to...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY