Facebook Twitter E-mail
10. května 2014

Last Man Standing konečně prodloužen

ABC se konečně dohodla s produkční společností komedie Last Man Standing a 24 hodin po posledním oznamování rozsudků o svých ostatních seriálech zveřejnila, že se páteční veterán vrátí na podzim se čtvrtou sérií.

Last Man Standing je stabilním seriálem smrtícího pátečního časového slotu. Zatímco jeho kolega, již zrušený The Neighbors oproti předchozí sezóně prudce klesl, LMS se držel na stabilní hranici průměrného ratingu 1.5.

Zdržení dobrých zpráv bylo zapříčiněno snahou stanice přijít na to, jak seriál zlevnit. Komedie většinou nejsou nákladné na výrobu, ovšem často (a v tomto případě také) jim to vynahrazují tučné šeky pro hvězdné herce. Tim Allen požaduje za epizodu šestimístné částky, takže se stanice musí snažit šetřit, jak to jen jde.

Prozatím nebylo oznámeno, kolika epizod se seriál dočká. Dá se však předpokládat, že stanice nebude nic měnit a bude se držet objednávky na 22 epizod.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 184 týdny
zas nemůžu web zasypávat anglickými názvy, kterým spousta lidí nebude rozumět...
inekafe
před 184 týdny
ja viem, ale v tých originálnych článkoch takéto haluze nie sú, a keď...
ragelly
před 184 týdny
rozhodně vítám jakékoliv slovní hříčky, jen se pěkně vyblbni :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY