Facebook Twitter E-mail
11. května 2014

Poslední nerozhodnutý seriál už má jasno!

Nyní už si konečně můžou oddychnout také fanoušci dramatu Parenthood (Famílie). Stanice NBC dnes konečně uzavřela smlouvy se všemi hlavními představiteli a prodloužila seriál pro šestou sezónu.

Pouhý den před začátkem Upfronts týdne tak již známe osudy všech seriálů Velké pětky. Výjimku tvoří pouze letošní novinky, které byly odsunuty až na konec sezóny nebo na léto. Rozhodnutí o jejich pokračováních či koncích se dočkáme během letních měsíců.

Parenthood byl jeden z méně jistých kandidátů na prodloužení. Seriál si v loňském roce výborně polepšil a nebylo tedy překvapením, že dostal objednávku na novou sérii mezi prvními. Bohužel v letošní sezóně se jeho úspěchy neopakovaly, přesun na jiný den zapříčinil pokles sledovanosti.

V posledních dnech se spekulovalo o tom, zda v případě prodloužení půjde o finálovou sérii. Stanice NBC tuto zprávu prozatím nepotvrdila.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ragelly
před 184 týdny
Tak už je to jasné - tato série bude poslední.
Tiiina86
před 184 týdny
A len 13 dielna, ako sa dalo cakat...Ale aj tak super :)
Pajky
před 184 týdny
tak další seriál co se dočká rozlučky. To budou rozlučky :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY