Facebook Twitter E-mail
15. května 2014

Soutěž o hackerskou hru Watch Dogs a další vychytávky!

Ne, to není vtip. Sotva jedna soutěž skončila, začíná další a ceny opět stojí za to. Víme dobře, že nejen u seriálů se člověk baví a občas je potřeba se pořádně vyřádit u nějaké hry na vašem PC nebo konzoli, je to tak? Protože jsme nadšeni z toho, jak rádi s námi soutěžíte, rozhodli jsme se do toho pořádně opřít a díky sponzorovi, kterým je tentokrát společnost Ubisoft Entertaintment, vám přinášíme opravdu luxusní ceny.

Vítěz soutěže se může těšit na absolutní herní novinku Watch Dogs, která vychází s českými titulky koncem tohoto měsíce. Samozřejmostí je možnost si zvolit platformu podle toho, na čem rádi hrajete. Připraveny jsou i další drobnosti, mezi které patří třeba NFC čipy, tričko nebo klíčenka.

Protože někteří z vás nemusí tušit, oč ve hře jde, vypůjčíme si popis z české stránky.

Děj Watch Dogs stojí na konceptu informační války. Svět se stává stále více závislý na vyspělých technologiích. Kdo ale tyto technologie ovládá? Hra je zasazena do alternativního Chicaga, které je jedno z mnoha měst, které ke svému chodu využívá superpočítač ctOS (Centrální Operační Systém). Tento systém ovládá prakticky veškerou technologii ve městě a obsahuje informace o všech obyvatelích města.

Watch Dogs nás zavedou do světa, kde centrální počítačová síť spojuje všechny a všechno, a nechá nás nahlédnout, jaký dopad může mít technologie na naši společnost. Člověk se stal pouhým shlukem dat v systému. Digitální stopa, kterou za sebou zanecháváme, se stala důležitou komoditou.

Hrajete za Aidena Pearce, skvělého hackera, jehož kriminální minulost vedla k dramatické rodinné tragédii. Cestou k odplatě se město stane vaší zbraní. Můžete sledovat a hackovat vše, co je řízené ctOS; ovládat všudypřítomné bezpečnostní kamery, stahovat osobní informace, řídit semafory i veřejnou dopravu… A mnohem víc.

Soutěžit můžete už nyní a to na obvyklém místě. Podle nás je každopádně o co hrát, souhlasíte? Neváhejte a utíkejte odpovědět na první otázku!

Stejně jako minule se samozřejmě můžete těšit na přímý přenos losování vítězů. Losování proběhne ve službě „hangout“ (setkání) na Google Plus a odkaz na něj naleznete včas přímo na stránce soutěže a především na našem Facebooku.

Hodně štěstí všem!

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
megawir
Autor je dlouholetým redaktorem SerialZone, nenapravitelným fanouškem seriálů téměř všech kategorií a spoluzakladatelem společnosti Outpoint.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

megawir
před 179 týdny
To je jaksi nesmysl :) SerialZone vystupuje proti warezu dost tvrdě a to...
Mescalamba
před 179 týdny
Meh, mě jde spíš o seriály.. Jsme jedna z mála zemí kde to jde...
megawir
před 178 týdny
Mně samozřejmě taky. Poměrně pravidelně informujeme o novinkách na Voyo...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY