Facebook Twitter E-mail
15. května 2014

Losování soutěže s CooBoo

Po delší době je za námi další soutěž a nám nezbývá nic jiného, než vytáhnou z klobouku šťastné výherce. Místo klobouku již tradičně používáme naši skvělou aplikaci, ve které si můžete losování nanečisto vyzkoušet i vy.

Ostré losování proběhne dnes ve 20:00, tedy pokud se nám vše podaří zprovoznit. Přeci jen od minule je to delší doba a ne vždy technika ochotně spolupracuje.

Všechno zůstává při starém a aplikace zároveň losuje i dva náhradníky v případě, že někdo nečetl pravidla a vyplnil nesmyslnou adresu, či adresu do zahraničí. Pak bez výjimky získává cenu první náhradník. Kdyby problémů bylo více, tak druhý náhradník a pokud jich bude ještě více, tak dovylosujeme další náhradníky (tentokrát již mimo záznam).

To je pro zatím vše a nezapomeňte se za chvíli mrknout, kdo že to vyhrál…

Mimochodem, rozjeli jsme další soutěž o parádní ceny, neměli byste si ji nechat ujít. Pokud se na vás štěstí neusmálo dnes, možná se usměje právě u soutěže nové? :)

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 184 týdny
Gratulace výhercům
WhiteSparkle
před 184 týdny
Gratulace! :)
misyrka
před 184 týdny
Delena4ever.. To mi hned zvedlo náladu. :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY