Facebook Twitter E-mail
16. května 2014

Ušetřete za permanentku do fitka. Kupte si Kurvu!

Klid, ze SerialZone se nestal dům červených luceren, i když disponujeme příhodně červeným menu. Jen jsme se rozhodli podpořit zajímavou akci.

Comics Centrum (od nichž máme pár komiksů v giftshopu) se pustilo do obdivuhodného projektu. Vydají všechny vydané Sin City v jedné opravdu velké bichli. A když píšeme velké, tak myslíme kurva velké. Celá knížka se objeví v opravdu velkém formátu 220 mm x 325 mm (což je o fous větší než A4) a rozsah 1360 stránek nabobtná knížku do šířky 8 centimetrů. A teď to nejlepší. Pokud nemáte rádi svého pošťáka, tak tímhle mu určitě uděláte „radost“. Knížka bude vážit přes šest kilogramů a to už dokáže ohnout záda.

Pro milovníky originálů ještě jedna poznámka. Knížka vychází v angličtině i v USA, problém je, že ne v takto monstrózním formátu. Tam vyjde totiž v klasickém komiksovém A5 formátu. Navíc v našem vydání se dočkáme i mírně lepšího papíru.

Takže kde je ten pověstný háček? Knížka se nevydá, pokud si ji v předprodeji nekoupí alespoň 300 lidí.

Zatím je prodáno 60 % minimálního nákladu a tak v tuhle chvíli zbývá koupit 120 knih a do konce akce chybí 15 dní. Proto pokud nevíte, co s přebytečnými 2200 Kč, tak tady máte možnost je udat. Pokud byste si jednotlivá Sin City kupovali po samostatných knížkách (je jich celkem 7), vyšlo by vás to na stejný prachy. Navíc všichni, kdo si knížku koupí v předprodeji, budou na stránkách Sin City zvěčněni navždy na stránce s poděkováním.

Pokud vás tenhle projekt zaujal, tak poctivě sledujte facebook Comics Centra, protože v pravidelných intervalech vypouští zákulisní informace, takže se můžeme dozvědět jak se taková Kurva například balí.


Půjdete do toho? Nebo je to pro vás moc velká pálka?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

TionMedon
před 183 týdny
Mno budu ty prašule muset vysolit, už dlouho jsem si těma knížkama chtěl udělat...
Fruiko
před 181 týdny
Tak knížka opravdu vyjde. Už je prodáno minimálních 300 kusů. Na objednávky...
Fruiko
před 80 týdny
Aktuálně se prý pohybuje okolo 15 000,-

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY