Facebook Twitter E-mail
17. května 2014

TVD: Michael Malarkey povýšen na hlavní postavu!

Po návratu jedné staré známé tváře do seriálu The Vampire Diaries tu máme další povýšení na hlavní postavu! S hercem Michaelem Malarkeym, který v TVD ztvárňuje Enza, se totiž budeme od následující šesté série setkávat pravidelně!

Následující text obsahuje spoilery z epizody 5×22, takže pokud jste ještě epizodu neviděli, nečtěte dál!

Enzo se na rozdíl od svého nejlepšího kamaráda z druhé strany vrátil, takže může v okolí Mystic Falls zase povraždit pár lidí. „Michael Malarkey prostě ještě neukázal všechno,“ řekla Julie Plec, výkonná producentka Vampire Diaries. „Je skvělým přírůstkem do našeho týmu a příští sezónu bude hlavní postavou,“ dodala.

A mohou fanoušci očekávat i nějakou tu vzájemnou interakci mezi Enzem a Alaricem, když se vrátí i Matt Davis? „Myslím, že ano. Ale asi se navzájem nebudou mít rádi,“ sdělila Julie.

Avšak Julie nevylučuje, že by někdy v budoucnu mohli být z Enza a Alarica také „chlastací parťáci“: „Pokud to vyjde, tak bychom mohli Alaricovi a Enzovi od 9. série udělat vlastní seriál. Myslím, že by si žili celkem dobře. Hlavně aby tam měli nějaký bar, kam by mohli chodit. To by šlo, ne?“ zavtipkovala.


Tak jak to vidíte vy, jste rádi, že Enzo povýšil na hlavní postavu? :-)

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Klik
před 179 týdny
Nemôžem nesúhlasiť :) Enzo je proste super, mám ho rada. Obľubila som si...
Illyria
před 179 týdny
Mne se teda vizualne moc nelibi, ale ten prizvuk mne staci :D A nekoho zleho uz...
Verrush
před 178 týdny
Souhlasím :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY