Facebook Twitter E-mail
28. května 2014

Under the Dome: Brett Cullen se stěhuje pod kupoli

O nových postavách jsme informovali nedávno a stejně tak o startu natáčení druhé série. Seriál Under the Dome zanedlouho přispěchá s premiérovým dílem nové série. Nyní se dozvídáme, že se dočkáme další nové tváře.

K obsazení se připojí i seriálový veterán Brett Cullen, kterého si můžete pamatovat například ze Ztracených, Revenge, Person of Interest, Make It or Break It nebo naposledy Devious Maids.

V Under the Dome se objeví jako Don Barbara, tedy otec Barbieho (Mike Vogel) a zdrží se na několik epizod. Upravený, okouzlující a vlivný patriarcha rodiny Barbarových řídí nadnárodní korporaci. Výkonný producent Neal Baer k tomu říká: „Barbie bude šokován, když se setká se svým otcem tváří v tvář po neuvěřitelném sledu událostí.“

Znamená to, že Don byl pod kopulí celou dobu? Nebo snad, že se Barbie dostane ven? Tak jako tak odpověď na tuto záhadu se určitě nedozvíme dříve než 30. června, kdy nová řada Under the Dome odstartuje.


Vyhlížíte nedočkavě start nové série? Co říkáte na nového hosta a jeho postavu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

takezo
před 177 týdny
můj oblíbenec
Tribe
před 177 týdny
Tak to je hodně dobrá volba, jinak na druhou sérku UtD se už dost těším,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY