Facebook Twitter E-mail
21. května 2014

Trailery na novinky CW 2014/2015

Jsme v polovině. Dnes vám představíme novinky populární stanice CW. Můžeme se těšit mimo jiné na očekávaného Flashe!

Dnešní článek bude velmi krátký. Stanice CW si pro nadcházející sezónu objednala pouze čtyři seriály. Z toho dva plánuje nasadit na podzim a dva půjdou až v midseason. Stanice pokračuje v trendu a nabízí svým fanouškům prozatím pouze trailery na své podzimní novinky, můžeme si tak rozebrat pouze dvě videa.

Stejně jako v minulých letech, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se dosud zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Vyhodnocení se nám trochu zaseklo, protože ještě není úplně znám osud všech seriálů, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudu těch nových.

V dnešním článku najdete tipy k novinkám stanice CW. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme stejně jako vy párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

The Flash

ragelly

ragelly: I love it! Sice je to spin-off Arrow, ale spíš mi to připomíná Smallville, který mi docela chybí. Pokud bych přivřela oko, tak (hlavně na začátku traileru) vidím Smallville skřížený se Supernatural (zabitá matka, zabitá snoubenka, to je fuk). Obsazení je sympatické, včetně hlavního hrdiny, teda až na tu holku z restaurace, totální Lana 2.0. Každopádně Flash má rozhodně potenciál vydržet dekádu. Myslím, že se tímto seriálem CW vrací ke svým úspěšným kořenům.

Tip: Jestli tohle neprodlouží, tak už se svět opravdu zbláznil.

Fruiko

Fruiko: Nevypadá to vůbec špatně, ale ten kluk, ale cast, co zrovna dochodil střední školu ve mně zrovna moc důvěry nevyvolává. Ale co bych od CWčka, chtěl, že?

Tip: Cool. Prodlouží.

Seraphine313

Seraphine313: Tady jsem mírně rozpolcen. Na jednu stranu věřím tomu, že seriál bude mít úspěch – na druhou stranu nejsem velký fanda toho, že je Flash mladý. Celkově mi ten seriál nesedí, jen ještě nevím v čem. Možná v přeplácanosti nerealistických fyzikálních pohybů a akcí? Možná.

Tip: V úterý v 8 jede Flash proti seriálu The Voice, NCIS a Selfie. Loni se na tomto místě dokázal prosadit The Originals, já osobně tipuji, že se to letos povede i Flashovi.

Jane the Virgin

ragelly

ragelly: Pořád se nechci vzdát svého zbožného přání na nalezení druhé Ugly Betty. Jane už se tomuto klenotu blíží trošku víc, než Cristela, ale pořád jsme na míle vzdálení požadovanému výsledku. Opravdu nechápu, co tímto seriálem CW sleduje. A ještě víc tápu v tom, zda tohle jen tak náhodou nebudou americké teenky hltat víc jak babičky žerou denní soapky.

Tip: Nemůžou prodloužit všechno a seriály v midseason vypadají slibněji, takže tipuju zrušení. Ale upřímně bych se nedivila, kdyby tento seriál prošel do další sezóny.

Fruiko

Fruiko: No z téhle 30 sekundové ukázky se dost blbě poznává jaké to bude.

Tip: Asi zruší.

Seraphine313

Seraphine313: Pánbíčku na nebíčku, je tohle možný? Doufal jsem, že Selfie bude letos to nejhorší, co mě ohledně trailerů potká. Tohle se tomu ale bez uzardění vyrovná.

Tip: Stejný timeslot jako u Scorpiona. Třeba se ale najde pár žen v domácnosti, které nezajímají mladí zpěváci, pohádkové mystery nebo tančení celebrit. Prozatím ale volím zrušení.

Jak to vypadá celkově

 
ragelly
Fruiko
Seraphine313
Výsledek
The Flash
Jane the Virgin
Celkem
1 prošel
1 neprošel

Tady jsme se stoprocentně shodli. Dva seriály přece jen nejsou taková věda, oba jsou navíc již nyní poměrně vyhraněné, především Flash je očekávaný budoucí hit. Novinky iZombie a The Messengers prozatím žádné video nemají.

Jít na tipovačku →

Další díly seriálu

Trailery na novinky ABC 2014/2015 (19. 5. 2014)
Trailery na novinky CBS 2014/2015 (20. 5. 2014)
Trailery na novinky CW 2014/2015 (právě čteš)
Trailery na novinky FOX 2014/2015 (22. 5. 2014)
Trailery na novinky NBC (23. 5. 2014)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nikuska181
před 242 týdny
Flasha si určite pozriem, na to sa moc teším. A skúsim aj Jane the Virgin,...
ševča
před 238 týdny
Flashe jsem zatím viděla jen prostřednictvím TBBT, takže nemám spin-offové...
dagsoftware
před 229 týdny
Flash - čakal som úplnú hovadinu, nakoniec prvá časť až tak tragická nebola,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY