Facebook Twitter E-mail
23. května 2014

Trailery na novinky NBC

Dnes tu máme poslední díl našeho seriálu s trailery novinek sezóny 2014/2015. NBC si zatím trailery syslí pro sebe a proto tu máme jen 6 trailerů. Na trailery na midseason novinky si budeme muset zatím ještě počkat.

Upfronts za námi a na nás tu čeká spousta trailerů. Stejně jako minulý a předminulý rok, tak i letos organizujeme velkou tipovačku KDO PŘEŽIJE. Všichni, kdo se v minulých kolech zúčastnili, musí uznat, že to minimálně všechno to rušení a obnovování zpestřilo. Vyhodnocení se nám trochu zaseklo, protože ještě není úplně znám osud všech seriálů, ale to nám nebrání pustit se do rozboru osudů těch nových.

Tipněte si kdo přežije

Předloni tipovalo téměř 400 lidí. Loni jich bylo již téměř třikrát tolik – 1120. Nikdo netrefil vše.

Pokud vám bylo loni líto, že jste prospali start, tak letos máte šanci tuto osudovou chybu napravit.

Tipněte si KDO PŘEŽIJE a ukažte, že máte lepší odhad než SerialZone a vaši soupeři…

Jít na tipovačku →

Letos s námi, nebo spíš proti nám, budou opět tipovat kolegové z Gorilla.cz, CWzone.cz a Nextweek.cz. Doufejme, že tímto velkým kláním opět zpestříme někdy bolestivé rušení seriálů. Pravidla zůstávají stejná jako minulý rok, ale to už se dočtete přímo na stránkách tipovačky. Po uzavření (na konci léta) opět zveřejníme tipy všech týmů + vaše zprůměrované tipy, jako hlas lidu. Uvidíme, kdo letos svoji křišťálovou kouli vyleštil nejlépe.

Naše tipy na první stanici najdete v tomto článku. Jsou zatím předběžné a ještě nad nimi budeme – stejně jako vy – párkrát přemýšlet (takže máme taky uzávěrku na konci prázdnin). Ale třeba vám náš pohled pomůže při rozhodování. Když už ne, tak minimálně ty trailery, co jsou v článku zahrnuty, by mohly…

A to Z

ragelly

ragelly: A je to zase tady. Další z nekonečné řady romantických komedií, která si myslí, že je něco speciálního. Víte co? Není. Lákala mě Matka, která je tak nějak zvláštně krásná, že se na ni člověk prostě musí těšit v každé roli. Vlastně ta role ani není tak špatná. Jen nejde o nic originálního.

Tip: Seriál poběží o půl desáté a bez dobrého předskokana. Nemyslím si, že vydrží dýl jak 13 epizod.

Fruiko

Fruiko: I když možná k životu potřebujeme další Jak jsem potkal vaši matku, tak tuhle komedie k životu nepotřebujeme, protože tahle matka už byla potkaná, ne? A ten klon Tylera Labineho prostě není Tyler Labine.

Tip: Asi zruší. Ale bude to těsné.

Seraphine313

Seraphine313: Andrew je takový trapnější Ted Mosby. Ale ona není Matka. Celé mi to trochu připomíná rozvinutý krátký film Signs, který byl svého času poměrně virální. Docela mě baví, jak je celé zpracování seriálu příjemné – podobně jako Manhattan Love Story na ABC.

Tip: Seriál jede v poměrně slabém timeslotu ve čtvrtek v 9, kde má proti sobě jen Scandal. Na druhou stranu, předskokaní Biggest Loser a Bad Judge nejsou žádní ratingoví králové. Myslím, že se seriál bude držet někde kolem 1.0 a po první sezóně bude zrušen.

Bad Judge

ragelly

ragelly: Skoro by to bylo i dobré, kdyby tam nebylo to dítě. Začátek traileru super, bavila jsem se, ale jakmile začali hrát na city, zabili to u mě. Každopádně jsem se párkrát zasmála, navíc Kate Walsh, takže několik fanoušků by si to najít mohlo.

Tip: Zruší to, nemá to dobrého předskokana, prokletí čtvrtečních komedií bude na NBC pokračovat i nadále.

Fruiko

Fruiko: Bože, to byla nuda. A blbost. Soudkyně, co se nechová jako soudkyně a vysledek připomíná špatný kříženec Bad Teacher a About a boy.

Tip: Zruší. Bad teacher nestačil? Teď musíme mít Bad judge?

Seraphine313

Seraphine313: Námitka! To má být jako komedie? A neměl bych se aspoň trochu smát, když ji vidím? Ne?

Tip: Prosím si jedno rušení. Tohle se nemělo dostat na obrazovky.

Constantine

ragelly

ragelly: Tak to jo, tohle si nechám líbit. Sexy hlavní hrdina s neuvěřitelně neodolatelným přízvukem a úžasnou dávkou sarkasmu, přesně ten typ postavy, který miluju! Navíc nadpřirozeno a příšerky, ale to je spíš jen třešnička na dortu. Tenhle seriál pro mě potáhne hrdina.

Tip: Ve spojení s Grimmem to bude fungovat. Věřím, že NBC našla dvojici „made in heaven“. Tipuju prodloužení.

Fruiko

Fruiko: Tak tohle vypadá parádně. Rozhodně líp než jsem čekal.

Tip: Zruší. Bohužel tohle není Supernatural na CWčku. A páteční slot tomu asi taky zrovna dvakrát nepomůže. Když to dobře půjde, tak se dočkáme jedné parádní sezóny.

Seraphine313

Seraphine313: Bohužel, tohle pro mě taky není Constantine – a ten herec může být sebeblonďatější, komiksu to nesahá ani po paty. Možná až uvidím víc, změním názor, ale musím přiznat, že po letošku bych v roli Constantina rád viděl Matthewa McConaugheyho. A to jsem se těšil, jak tohle bude super… není. Jediný klad snad vidím v té trikové náloži – pokud ovšem stanice nesestříhala kompletně všechny trikové scény do thrlieru.

Tip: Zdá se ale, že se osudem seriálu ani nebudu muset trápit – je nasazený na pátek večer a zde toho moc nevydrží. Takže ať se na to dívám z jakékoliv stránky, vychází mi zrušení.

Marry Me

ragelly

ragelly: Tak nám tu vyspoilerovali celý pilot, ale co už. Herce mám ráda, ale zápletka postrádá jakoukoliv špetku originality. Párkrát jsem se pousmála, ale ze židle jsem nepadala. Působí to na mě stejně jako Happy Endings (ne asi, stejný tvůrce), taková příjemná oddychovka, která neurazí, ale ani nenadchne.

Tip: Lukrativní časový slot, který letos pomohl About a Boy. Docela bych věřila, že si seriál diváky najde.

Fruiko

Fruiko: Jako z nějakýho úhlu pohledu se mi to líbí. Hlavně se mi líbí ta věta o tvůrců Happy Endings. Ale nelíbí se mi ta nepříjmená hrdinka v hlavní roli. A i některý momenty v traileru jako například černoška ve skříni.

Tip: No nevím jsem na vážkách. Ale asi jsem spíš pro zrušení.

Seraphine313

Seraphine313: Asi jsem poslední dobou nějak nesnášenlivý vůči komediím, protože tohle mi vážně nepřišlo ani trochu dobré. Hlavní hrdinka je nesympatická až hrůza (a to se mi v Happy Endings docela líbila), celé to postrádá vtip (a když se náhodou nějaký vyhrabe, je vousatý až hrůza). Tohle si rozhodně odpustím a watchlist zůstane ušetřen.

Tip: Tady je to nerozhodně. Timeslot je poměrně příjemný, navíc s předskokanem The Voice. Letos díky tomuto slotu přežil About a Boy, na druhou stranu, timeslot není všechno, seriál se může zabít i sám svou vlastní nesledovatelností. Já se zatím kloním k prodloužení, i když neznám jediný důvod, proč bych si měl seriál pustit.

The Mysteries of Laura

ragelly

ragelly: Jé, viděli jste tam taky taťku Marse? Jinak teda koukám s otevřenou pusou, je tu policajtka, která nosí do práce tenisky, ne podpatky, netušila jsem, že takové v Americe existují. Jinak ale nuda, šeď, rozpaky – je to komedie nebo drama?

Tip: Tohle půjde pryč, NBC má lepší kousky.

Fruiko

Fruiko: Áááárgh. Policejní část vypadá děsně. Rodinná část ještě hůř. To je na tom NBC vážně tak blbě, že tohle musela nechat natočit. Tím, že do traileru nacpete pěknou písničku to fakt nezachráníte.

Tip: Zrušit. Prosím zrušit.

Seraphine313

Seraphine313: Nemusím ani vyjmenovávat všechny zápory, stačí napsat jméno producenta: McG. Ten chlap zkazí, na co sáhne a tohle nebude výjimka. Pokud trailer ukázal to nejlepší ze seriálu nebo aspoň pilotního dílu, vyhnu se mu velkým obloukem.

Tip: Přestože ve středu není žádná konkurence, diváci seriál brzo odepíšou.

State of Affairs

ragelly

ragelly: NBC se snaží najít druhý Blacklist a myslím, že s tímto seriálem má docela slušné šance. Začátek traileru byl citová blbost, ale jakmile jsme se dostali do pracovního prostředí, úroveň se pro mě zvedla o desítky procent.

Tip: Tipuju prodloužení, i když seriálu může potenciálně uškodit, že bude začínat až v listopadu.

Fruiko

Fruiko: Akční ženy. Chápu, že světem hýbe emancipace a tak. Ale tohle už zachází skoro až do extrémů a víc než akčně to vypadá vtipně.

Tip: Zruší. Na tohle nikdo nebude koukat. Ani kluky, ani holky.

Seraphine313

Seraphine313: Madam Secretary na CBS byla aspoň trapně sarkastická, tohle není vůbec nic. I když jde ze všech trailerů NBC (po Constantinovi) o ten nejsledovanější, na traileru není nic, co by mě zaujalo. Vím, že to říkám už poněkolikáté, ale bohužel, nejsem v tom sám. Na YouTube se to pod trailery hemží komentáři typu „producenti museli brát drogy“ a „lidé, co tohle povolili by měli být vyhozeni“.

Tip: Bohužel, vypadá to, že seriál využije předskokana (The Voice). Konkurují mu pouze Castle a NCIS: LA, tak to může vypadat, že má šanci, já ale věřím tomu, že k prodloužení nedojde.

Jak to vypadá celkově

 
ragelly
Fruiko
Seraphine313
Výsledek
A to Z
Bad Judge
Constantine
Marry Me
The Mysteries of Laura
State of Affairs
Celkem
1 prošel
5 neprošlo

Pokračujeme v naší krutosti. Na NBC u nás prošel jen jeden seriál.

Největšího kruťáka má tentokrát Fruiko, který si vynahradil měkké srdce u ostatních stanic a novinky na NBC považuje za nejhorší v následující sezóně. Proto u něj neprošla ani jedna. Naproti tomu Ragelly se novinky na NBC líbí a do další sezóny by poslala rovnou tři.

Loni jsme na NBC přecenili sílu M. J. Foxe a další dva tipy nám nevyšly podle našich představ. Na dva tipy ještě čekáme, ale dá se očekávat, že je máme správně. Bude se nám dařit i letos?

Jít na tipovačku →


Jak se vám líbí trailery? Souhlasíte s našimi tipy? A už máte odtipováno?

Další díly seriálu

Trailery na novinky ABC 2014/2015 (19. 5. 2014)
Trailery na novinky CBS 2014/2015 (20. 5. 2014)
Trailery na novinky CW 2014/2015 (21. 5. 2014)
Trailery na novinky FOX 2014/2015 (22. 5. 2014)
Trailery na novinky NBC (právě čteš)

Líbilo se? Tak to ó náš nejdražší čtenáři moc děkujeme za podporu.
Fruiko
Autor je zakladatelem SerialZone.cz a velkým fanouškem seriálů stanic AMC a FX. Mimo seriálů miluje komiksy, (audio)knihy, vaření, Lego, hádanky a zvrácený humor. Díky tomu všemu potřebuje, aby den měl 30 hodin.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ellannor
před 281 týdny
Tak mě zaujal jenom Constantin. Ostatní je bída.
ševča
před 276 týdny
A to Z - to by mělo šanci jako film, ale na seriál to nemá dostatečně dost...
dagsoftware
před 267 týdny
A to Z - Jéééééééj Matkááááááááááááááááá Bad judge - bad teacher bolo fajn,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY