Facebook Twitter E-mail
25. května 2014

Zoe z Hart of Dixie bude mít miminko!

Necelý týden po odvysílání napínavé finálové epizody 3. řady seriálu Hart of Dixie se vyrojila zpráva o těhotenství představitelky hlavní hrdinky. Takže se nelekejte, naše oblíbená doktorka Zoe Hart nebude těhotná, zato Rachel Bilson oznámila, že čeká potomka!

Otcem není nikdo jiný, než její dlouholetý přítel, herec Hayden Christensen. Oba nastávající rodiče jsou velmi šťastní, jelikož už o tom nějaký čas hovořili.

Pár se dal dohromady při natáčení filmu Jumper v roce 2007 a následný rok se zasnoubil. V roce 2010 se sice rozešli, ale po třech měsících se dali opět dokupy.

Bilson přiznala minulý květen Cosmopolitanu, že zvažuje, že by se stala matkou. „Určitě nad dětmi přemýšlím. Děti jsou něco, co v budoucnosti budu mít, doufám.“

Herečka si bude moct těhotenství v klidu vychutnat, neboť vysílání další řady je naplánováno na midseason, tedy na začátek příštího roku.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

kutikk
před 216 týdny
a v HIMYM zase skrývali těhotenství velkými kabelkami :D třeba je posunutý...
Maarti
před 216 týdny
:D to jsem zvědavá, jak to budou u někoho tak hubenýho schovávat! :D
Leera
před 183 týdny
A budú mať dvojičky :D Luka a Leiu :D (len vtip pre SW fanúšikov)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY