Facebook Twitter E-mail
26. května 2014

Griffinovi navštíví Simpsonovy ve Springfieldu!

Simpsonovi nás poslední dobou zásobují pořádnými zajímavostmi. Nedávno seriál potěšil fotbalové fanoušky, když některým týmům vytvořil postavičky a dostalo se i na Petra Čecha. Výroční epizoda s pořadovým číslem 550 zase byla poskládána z kostiček Lega.

Tentokrát si však připravují ještě něco většího a zajímavějšího. Na začátku nové série se dočkáme návštěvy jiné populární kreslené rodinky. Na výlet do Springfieldu se totiž vydají Griffinovi v čele s Peterem.

Při své návštěvě legendárního městečka zkříží cestu s Homerem, který své nové známé náležitě uvítá, a z obou rodin se stanou dobří přátelé. Stewie bude ohromen sortimentem žertíků a vtípků, které má Bart v repertoáru. Lisa se bude snažit zjistit, v čem vlastně vyniká a i Marge s Lois si společně najdou něco, co je sblíží. Vše se však může jako obvykle pokazit u piva. Peter a Homer se totiž budou dohadovat o tom, zda je lepší Duff nebo Pawtucket.

Epizoda je nazvaná The Simpsons Guy a jedná se o vůbec první oficiální crossover mezi Simpsonovými a Griffinovými. A to i přesto, že už dříve se v epizodě Griffinových nazvané Ratings Guy objevil Homer kterého namluvil Dan Castellaneta. Seth MacFarlane pro změnu namluvil postavu Bena v epizodě Simpsonových s názvem Dangers on a Train. I samotná postava Petera Griffina už se v minulosti v Simpsonových několikrát objevila, stejně jako postavy Simpsonových se již objevily v Griffinových.


Těšíte se na crossover mezi Simpsonovými a Griffinovými? A kterou rodinku máte radši?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

HonZajs000
před 177 týdny
Navštíví Simpsonovi ve čtvrtém pádě, takže je tam "Y"...
dudys
před 177 týdny
ahá, chybička, koukám na to, dík :)
Klik
před 177 týdny
Ja ich nepozerám, ale určite si túto časť nenechám ujsť :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY