Facebook Twitter E-mail
5. června 2014

Do Sleepy Hollow zavítá lovec odměn i nový šerif

Druhá série nadpřirozeného dramatu Sleepy Hollow se bude vysílat už v září, a tak nám tvůrci pomalu začínají představovat nové postavy. Prvním nováčkem je Matt Barr, který se ve druhé řadě objeví v roli Nicka Howleyho.

Nick je drsňácky pohledný lovec odměn, který bude Ichabodovi a Abbie pomáhat s prací na jednom z jejich nadpřirozených případů. Spolu s tím bylo oznámeno, že se s touto postavou budeme během druhé série vídat opakovaně. Howley je popisovaný jako dobrodruh se smyslem pro humor a sklonem k chvastounství. Zároveň je to však samotář, který své vzdělání ukrývá za neomalenost a lhostejnost vůči konvencím.

Matt Barr si již dříve zahrál Dana Patche v Hellcats. Kromě toho se objevil i v One Tree Hill, Hatfields & McCoys, Friday Night Lights, The Big Bang Theory a Harper’s Island.

Další, koho budeme moci vidět ve druhé řadě, bude Sakina Jaffrey, kterou můžete znát jako Lindu Vasquez z House of Cards. Jaffrey si v seriálu zahraje Leenu Reyes, která se ve Sleepy Hollow stane novou šerifkou. Leena je chytrá, energická, dobře vycvičená a panovačná, ale vedle toho má v sobě i mateřskou vroucnost. Do Sleepy Hollow ji v rámci pohraniční hlídky převeleli jako náhradu za kapitána Irvinga (Orlando Jones), který byl ve finále první řady zatčen. Kromě již zmíněného House of Cards si Linda Vasquez zahrála také v Girls a Blue Bloods.


Kam se podle vás bude ubírat děj druhé série? Jak ho ovlivní nové postavy?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Olinka8
před 180 týdny
Už se nemůžu dočkat :) škoda, že další série je až v září...
aislinn
před 180 týdny
Asi je teda hloupost doufat, že se nám kapitán Irving z vězení brzo...
Carljack
před 180 týdny
Já teda doufám, že se ještě Irving v seriálu objeví, jelikož mi tam bude...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY