Facebook Twitter E-mail
31. května 2014

Dočkají se fanoušci Community přesunu na jinou stanici?

Vypadá to, že se fanoušci nedávno zrušeného seriálu Community (Zpátky do školy) přeci jen mohou dočkat vytoužené šesté série. Seriál by totiž mohl být oživen pro Hulu.

Streamovací společnost momentálně vyjednává se společností Sony Pictures Televison o možnosti přivést zpět zrušenou komedii. A kultovní komedie Dana Harmona Community by tak přeci jen mohla dosáhnout svého cíle, kterým je #SixSeasonsAn­dAMovie, neboli šest sérií a film.

„Nemůžete dostat šest sérií a film, bez šesté série,“ řekl spoluprezident Sony Pictures Television Jamie Erlicht týden po zrušení seriálu a dodal: „My, více než jakékoliv jiné studio, bojujeme za show, které věříme. Tento seriál má pozoruhodnou historii. Jsou tady rozhovory, které musíme udělat předtím než se budeme chtít vrátit. Dostáváme nabídky, ale skutečně potřebujeme dát dohromady ten správný Community tým a vyřešit tak možnou budoucnost. Pokud totiž existuje nějaká show, která by měla mít budoucnost, tak mám pocit, že Community je ta pravá.“

Jeho slova doplnil další spoluprezident Zack Van Amburg: „Pokud si Dan Harmon myslí, že nastala ta nejtemnější časová linie, tak musíme velmi rychle vymyslet, jak to vyřešit. Musíme získat partnera a měli jsme několik opravdu zajímavých rozhovorů.“ Hulu by měla patřit mezi nejvážnější zájemce i díky tomu, že aktuálně vysílá tento seriál, který zároveň patří mezi nejúspěšnější v jejich nabídce.

Harmon mezitím řešil budoucnost seriálu na blogu. Původně patřil mezi velké pesimisty, ale po několika dnech slíbil, že se k vyjednávání postaví čelem a povede vážnou konverzaci o oživení.

Harmon také mírnil očekávání fanoušků ohledně návratu Community: „Vím, že když se fanoušci dostanou takhle daleko, tak se to stane téměř náboženstvím, včetně nutkání kamenovat méně věřící. Existuje však spousta důvodů proč bude oživení Community obtížné. Takže se na to připravte.“


Patříte mezi fanoušky Community? Doufáte, že se přesun zdaří a dočkáme se tak onoho legendárního #SixSeasonsAn­dAMovie?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lola_L
před 177 týdny
úžasná zpráva
Olca
před 177 týdny
Doufám, že ta šestá série fakt bude, dost mě naštvalo, že ho zrušili :o(
Carnastea
před 177 týdny
Taky bych to brala :)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY