Facebook Twitter E-mail
2. června 2014

Další host u Doctora Who

Již dříve bylo potvrzeno několik hostů, kteří se připojí k Peterovi Capaldimu a Jenně Coleman v nové sérii Doctora Who (Pán času). Víme, že se objeví například Ben Miller, Keeley Hawes nebo Hermione Norris. Další koho si můžeme připsat na seznam je britská zpěvačka Foxes, která si kromě role připíše i jednu skladbu, která v seriálu zazní.

Foxes je ze svého obsazení opravdu nadšená: „Pořád nemůžu uvěřit tomu, že se objevím v epizodě Doctora Who. Obzvláště když to vzniklo z náhodného setkání. Produkční tým viděl můj živý koncert, tak jsem jim vyprávěla, jak moc mám ráda Doctora Who a další věc, co se stal, je, že mě přizvali k natáčení. Nemohla jsem si přát lepší místo pro svůj herecký debut než tu nejkultovnější show ve Velké Británii.“

Výkonný producent Stevem Moffat k tomu dodal: „Jsme opravdu nadšeni, že se k nám připojí někdo tak úžasně talentovaný jako Foxes… Však uvidíte. Řekněme snad jen, že Doctor konečně zachytí volání.“

Foxes je momentálně na turné po Velké Británii, kde propaguje své nové album Glorious, které nedávno debutovalo jako jedno z 5 nejlepších alb v britském žebříčku.


Co na nového hosta říkáte? Už se těšíte na srpen, až to konečně vypukne?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Franki
před 176 týdny
Já myslim, že v Britanii je dostatek talentovaných hereček, ale kdo ví,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY