Facebook Twitter E-mail
5. června 2014

Na co koukat v létě, 2. díl

Nevybrali jste si v pondělním a úterním menu? Máme pro vás další nášup v druhém dílu přehledu letních seriálů.

Pokračujeme ve včerejším nakouslém přehledu seriálů na léto.

Středa

Ve středu už minulý týden měla premiéru druhá série dramatu Rogue, zbylé seriály na nás teprve čekají.

11. června startuje na USA Network nová řada Suits, která se bude bratříčkovat s kolegou Graceland od téže stanice. Pro Suits to bude již čtvrtá řada, Graceland se představí podruhé.

Letní středy

Přes léto se můžeme ve středu těšit na 11 seriálů. Z toho je 5 novinek.

Novými středečními seriály jsou Young & Hungry, Mystery Girls, Taxi Brooklyn, Extant a Legends.

Dva týdny si dáme pohov a počkáme si do 25. června, kdy se nám watchlist zase pěkně zaplní. V tento den se na ABC Family představí dvě novinky – Young & Hungry a Mystery Girls, ve kterém se opět setkají holky Kelly a Donna z Beverly Hills 90210. Na NBC odstartuje novinka Taxi Brooklyn s populární herečkou Chyler Leigh, jejíž smrt fanoušci Grey's Anatomy neodpustili Shondě dodnes. Na FXX v tento den začne závěrečná čtvrtá série komedie Wilfred.

V červenci a srpnu bude také rušno, i když o poznání méně než v červnu. 9. července startuje na CBS novinka Extant, kterou jsme zařadili do Top 5 očekávaných letních novinek. Na FX ve stejný den poběží druhá řada The Bridge.

Srpen přinese také dva seriály. 13. srpna začíná novinka Legends se slavným umírátorem Seanem Beanem. Bude jeho smůla pokračovat i zde? Jelikož je hlavní postavou, musel by jeho zářez přijít ze strany stanice TNT. 20. srpna se na televizní obrazovky vrátí se čtvrtou řadou právničina Franklin & Bash.

Čtvrtek

Dva čtvrteční seriály už měly svou premiéru. Na Foxu odstartoval 22. května Gang Related, který si v ratingu ve druhé epizodě dokonce o desetinu polepšil. Na NBC začala o týden později komedie Undateable od Billa Lawrence, která zažila nejlepší komediální letní start za posledních pět let.

Letní čtvrtky

Čtvrtek přinese 12 seriálů, což je oproti loňským třem docela nárůst. Z toho bude neuvěřitelných 9 novinek.

Novinkami jsou: Gang Related, Undateable, Dominion, Welcome to Sweden, Working the Engels, Rush, Married, Satisfaction a You're the Worst.

Nyní se další seriály objeví až 19. června. Na Syfy se vrátí s druhou řadou sci-fi Defiance, po kterém bude následovat očekávaná novinka Dominion, adaptace filmu Legion z roku 2010. Na ABC se vrátí Rookie Blue, i když to není zas taková premiéra, jelikož seriál běží již od května v Kanadě. Na Sundance Channel se vrátí Rectify.

Od 10. července pak začne příval novinek. Na NBC odstartují komedie Welcome to Sweden a Working the Engels. O týden později, tedy 17. července, se na USA Network představí drama Rush o Ray Donovanovi v lékařském plášti a dramatická komedie Satisfaction. FX uvede ve stejný den novinky MarriedJudy Greer v hlavní roli a You're the Worst o dalším destruktivním milostném vztahu.


Tak co máte vybráno? Pokud bude tohle deštivé léto pokračovat, tak to možná ani nebude stačit.

Další díly seriálu

Na co koukat v létě, 1. díl (4. 6. 2014)
Na co koukat v létě, 2. díl (právě čteš)
Na co koukat v létě, 3. díl (6. 6. 2014)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

svobma
před 179 týdny
Zkusím se podívat na Young & Hungry a Mystery Girls.
Maarti
před 179 týdny
Defiance je v plánu, snad konečně..možná zkusim i Taxi Brooklyn :)
ševča
před 177 týdny
U mně už je taky ještě před premiérou v chci vidět, ale to je seriál, na...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY