Facebook Twitter E-mail
6. června 2014

Na co koukat v létě, 3. díl

Dnes si dáme poslední část našeho přehledu letních seriálů. Přichází peckami nabitý prodloužený víkend...

Pátek

Od pátku se začne mezi týdně vysílané epizody míchat i streamovací Netflix, který vypouští celé série najednou. Začal hned 30. května, kdy zveřejnil druhou řadu komedie Derek. Ve stejný den odstartovala NBC pirátská novinka Crossbones.

Již dnes, 6. června, Netflix pustí do oběhu druhou sérii Orange Is the New Black a s tím téměř na měsíc s pátečními seriály končíme.

Letní pátky

V pátek se bude vysílat 6 seriálů, z toho 3 budou nové.

Mezi nováčky patří Crossbones, Girl Meets World a The Knick.

Až 27. července začíná další. Jde o Disney novinku Girl Meets World, o které se mluví již od začátku letošního roku, rozhodně jde o očekávanou událost. Jde o sequel k hitu 90. let, Boy Meets World.

V červenci nás čeká jediný seriál – Netflix zveřejní druhou sérii Hemlock Grove, a to konkrétně 11. července.

Posledním pátečním seriálem a zároveň novinkou je drama od stanice Cinemax, které podle teaseru vypadá přinejmenším lákavě. Jde o drama The Knick s filmovou hvězdou Clivem Owenem v hlavní roli. Příběh z počátku 20. století ukazuje lékařský svět v době, kdy se nemocnice proměnily skoro v jatka ve snaze nalézat nové vědomosti o lidském těle.

Sobota

Letní soboty

Sobota přinese 3 seriály. Z toho dva jsou letošní novinky.

Novinky: Power a Outlander

Sobota je nejslabším dnem v týdnu, i když je i tak nabitější než přes sezónu. 7. června Starz představí novinku Power, kterou produkuje rapper 50 Cent. Opět jde o míchání byznysu s překupnictvím drog.

Na další dva seriály si budeme muset počkat až do srpna. 2. srpna se na AMC vrátí drama Hell on Wheels. O týden později na Starz začne historický Outlander, další adaptace knižního bestselleru. Tentokrát půjde o hrdinku, která cestuje zpět v čase do Skotska roku 1743, kde na ni čeká nechtěná romance.

Neděle

V neděli už máme za sebou dvě premiéry. Již 11. května začal na Showtime Penny Dreadful a minulý týden – 1. června – se představila očekávaná retro novinka od AMC, Halt and Catch Fire. Co nás čeká dál?

22. června TNT představí drama The Last Shipdoktorem McSteamym v hlavní roli, který musí najít lék na smrtelnou nemoc, která vyhladila 80 % populace. Ve stejný den startuje na HBO závěrečná série hitu True Blood. Koho si Sookie nakonec vybere? Den však ještě nekončí, na TNT se opět po roce vrátí Falling Skies.

Letní neděle

Neděle jsou nejštědřejší. Vysílat se bude 14 seriálů. Z toho je 8 novinek.

Z nových seriálů se můžete těšit z/na Penny Dreadful, Halt and Catch Fire, The Last Ship, Reckless, The Leftovers, The Strain, The Lottery a Manhattan.

O týden později CBS uvede třetí řadu kriminálky Unforgettable, kterou spáruje se svůdnou právnickou novinkou Reckless. Do třetice se ozve pro změnu HBO, která nasadí novinku The Leftovers.

6. červenec bude patřit pouze jedinému seriálu. Na Lifetime odstartuje druhá řada Witches of East End. Zato další týden (13. července) bude opět trojnásobný. Na Showtime se s druhými sériemi vrátí dramata Ray Donovan a Masters of Sex. Stanice FX nabídne škaredé, strašidelné a nebezpečné upíry v novince The Strain, která obsadila první místo v našem žebříčku nejočekávanějších letních nových seriálů. Už si brousíme zuby (do špiček)!

Poslední dva nedělní seriály budou také novinky. 20. července se Lifetime vymaní ze svého typického rodinného žánru a nabídne postapo drama The Lottery. O týden později, tedy 27. července, představí WGN America svůj druhý původní seriál, historické drama Manhattan o původu atomové bomby.


Tak co, bude vaše seriálové léto zajímavé?

Další díly seriálu

Na co koukat v létě, 1. díl (4. 6. 2014)
Na co koukat v létě, 2. díl (5. 6. 2014)
Na co koukat v létě, 3. díl (právě čteš)

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

svobma
před 214 týdny
Rozhodně zkusím The Strain
Maarti
před 214 týdny
Tak jaký je Crossbones?
ševča
před 212 týdny
Tak víkend se mě letos týká nejvíc. Už aby ten srpen byl.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY