Facebook Twitter E-mail
14. června 2014

Kabelovka WE tv objednává hororový thriller South of Hell

Kabelovka WE tv zaměřená na dámské publikum si na rok 2015 objednala své teprve druhé původní drama. Hororový thriller South of Hell se dočkal přímé objednávky na celou sérii. Seriál se soustředí na lovkyni démonů Marii Abscal, jejíž síla pochází z jejího nitra. Osmidílné drama pochází od Eli Rotha, Sonar Entertainment a Blumhouse Television.

Savannah v Georgii je těžko pochopitelné město mnoha tváří a pro Marii Abscal je to také dokonalý domov. Marii je třicet let a je to skvělá nájemná lovkyně démonů. Po boku svého bratra Davida je zručná a nebojácná při pronásledování démonů, kteří se usídlili v jiných lidech. Stejně jako ti, které loví, je i Maria rozpolcená mezi sebou a svou vlastní démonkou Abigail, která se v ní usídlila a živí se zlem, které Maria vymítá z jiných. Maria se s Abigail dělí o svou duši i osud, ale během své zoufalé snahy přemoci Abigail Maria odhalí, jak daleko démonka zajde, aby dál zůstala její součástí.

Showrunnerem nadpřirozeného dramatu bude James Manos Jr., který stál za scénáři k seriálům The Shield a Dexter. První díl napsal Matt Lambert a režírovat jej bude Eli Roth (Hemlock Grove). Výkonnými producenty budou Jason Blum (The River) z Blumhouse Productions spolu s Gerardem Bocaccioem, Stewartem Tillem, ředitelem Sonar Entertainment Genem Steinem a Eliem Rothem.

President WE tv Marc Juris k tomuto oznámení dodal: „WE tv se začíná orientovat na skriptové programy a proto se pouštíme do uvádění osobitých a poutavých příběhů určených pro současné, inteligentní publikum. Pro South of Hell to všechno nepochybně platí. Tento dramatický thriller divákům představuje nezapomenutelnou hlavní postavu, napřirozenou tematiku i bitvu mezi dobrem a zlem.“

South of Hell je druhým původním skriptovým dramatem kabelovky WE tv. Tím prvním je drama z právnického prostředí The Divide, které se začne vysílat 16. července. Tento projekt byl původně vyvíjený pro kabelovku AMC, ale ještě před objednávkou celé série jej převzala WE tv.


Dáte této lovkyni démonů příležitost?

Líbilo se? Tak zmáčkni nějakej ten čudlík!
corine
Autor si zatím nevyplnil svoje mikrobio. Zatím se musíte spokojit s tím, že umí číst a psát.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

inekafe
před 179 týdny
ideš po funuse...predtým bolo v texte "vymýtá", teraz je to...
cecilka
před 179 týdny
Aj! Ook, beru zpět, mlčím a jdu se stydět do kouta. :o)
inekafe
před 179 týdny
úplne v pohode, do žiadneho kúta ísť nemusíš :) len sa dá...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY