Facebook Twitter E-mail
4. června 2014

Project Greenlight aneb HBO dává druhou šanci

HBO ukazuje, že některé seriály předběhly svou dobu a rozhodla se jim dát druhou šanci. Jedním z těchto seriálů je The Comeback, o kterém jsme vám již psali, dalším je dokumentární seriál Project Greenlight, který běžel od září 2000 a měl 2 série.

Výkonnými producenty budou Ben Affleck a Matt Damon, stejně jako v původních dvou řadách. Teď, když technologie dosáhla rozměru původní myšlenky, je podle nich správný čas, aby se seriál vrátil zpět. Stojí za zmínku, že před deseti lety byli Ben a Damon v rámci Projectu Greenlight herci i scénáristy.

Project Greenlight ukazuje necenzurovaný pohled na problémy celé filmové výroby, kterým čelí ředitel nováček. Vybaven povolením Hollywoodu a obklopen týmem profesionálů se musí mladý režisér naučit, jak se vyrovnat s tlakem výrobců a studia. Musí přežít nastavenou politiku, vést štáb i obsazení plné hereckých veteránů a při tom všem se snaží natočit použitelný film.


Sledovali jste Project Greenlight a pustili byste si jeho obnovenou verzi?

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
saralive
Autorka je vášnivou fanynkou knih, filmů a seriálů. Její největší závislostí se stal tento web a jediné, co by si přála, je, aby jí netrvalo tak dlouho rozhoupat se k psaní nové bleskovky :)

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

markuc
před 176 týdny
doporucuji si po sobe novinku alespon precist, at to nevyda jen jako text...
saralive
před 176 týdny
A co přesně se ti nezdá? Moje angličtina je nic moc, ale snažím se co nejvic...
Pay-Track
před 176 týdny
Mě to tedy jako text prohnaný přes translator rozhodně nepřipadá. Každý píše...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY