Facebook Twitter E-mail
3. června 2014

Pokračujeme! Stanice CW oznámila letní premiéry!

Ani ne pár hodin poté, co NBC oznámila premiéry svých podzimních seriálů, se CW vytasila s obdobnou zprávou, tentokrát směřovanou na léto. Čeho se tedy od 1. července dočkáme?

Od 2. června poběží každé pondělí hned hodinovka populární skečové show Whose Line Is It Anyway? První půlhodina bude patřit premiérovým epizodám, druhá pak opakováním. Od pondělí 14. června posune stanice opakovačky o půl hodiny a za Whose Line Is It Anyway? posadí novinku Backpackers o dvou kamarádech, kteří se vydají hledat snoubenku jednoho z nich do Evropy. Od půl desáté pak bude následovat loňská novinka stanice CityTV, a to Seed o dárci spermatu, kterého doženou jeho vlastní děti (o kterých nemá zdání).

Krom těchto seriálů ale fanoušky pravděpodobně nejvíce zajímají dvě věci – prvně premiéra zbývajících epizod Beauty and the Beast. Ta se odehraje v pondělí 2. června v 9 večer.

Jednadvacátý cyklus populární reality show America's Next Top Model je pak připraven na 22. srpen. Pokud byste si chtěli čekání zkrátit, můžete se na reality vlnu naladit už 1. srpna – to začíná zbrusu nová realitka Masters of Illusion, remake stejnojmenné show z roku 2000 obsahující ta nejlepší současná kouzelnická vystoupení.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 176 týdny
Vyzkouším tu seriálovou verzi ''eurotripu'' a uvidíme jak to dopadne,...
petruska.77
před 176 týdny
Jé, mně by se líbilo koukat na Masters of Illusion, mám ráda kouzelníky :) Ale...
Winnie 2.0 윈이
před 176 týdny
Upřímně ten Seed moc dobře nechápu. Všude se o tom píše jako...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY