Facebook Twitter E-mail
17. června 2014

Do Homelandu zavítají nové postavy

V Kapském Městě vypukne během tohoto měsíce natáčení čtvrté série oblíbeného dramatu Homeland (Ve jménu vlasti) a přípravy jsou v plném proudu. Nyní se začínají objevovat první castingové informace, podle kterých se k osazenstvu seriálu připojí tři nové postavy. Již dříve jsme vás informovali, že dvě z hlavních postav se už v seriálu bohužel objevovat nebudou.

Mezi hlavní postavy se nově zařadí Martha Boyd, kterou ztvární herečka Laila Robins (Bored to Death). Martha Boyd bude vystupovat jako americká velvyslankyně v Islámské republice Pákistán a je popisována jako profesionálka, která ví, jak to chodí. Druhou, hostující, roli získal herec Corey Stoll (House of Cards, The Strain), který se objeví jako Sandy Bachman, velitel jednotky CIA se základnou v Pákistánu. A do třetice se k osazenstvu přidá herec Suraj Sharma (Life of Pi), který si zahraje pákistánského studenta medicíny, kterému se zkříží cesty s Carrie.

Ve čtvrté sérii se Carrie (Claire Danes) vrátí opět do terénu. Bude jí totiž přidělena práce na Středním východě v jedné z nejnebezpeč­nějších základen CIA. Carrie tak veškerý teror znovu pocítí na vlastní kůži. Na premiéru se můžete těšit opět na podzim na stanici Showtime.


Vstřebali jste už finále třetí série Homelandu? Těšíte se na další sérii? Co říkáte na nové postavy?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

La.Volpe
před 234 týdny
Pokud je nějaký herec opravdu nesympatický, tak je to právě tento plešatý pán.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY