Facebook Twitter E-mail
13. června 2014

The Originals: Jedna stará a jedna nová postava ve 2. sérii

Někteří diváci možná ještě ani nevstřebali finále první série seriálu The Originals, avšak už nyní se objevují informace o castingu na sérii druhou. Spousta lidí si stěžovala, že se v seriálu o Původních objevuje těchto postav na jejich vkus moc málo, a tak se tvůrci rozhodli, že si trochu napraví reputaci.

Ve druhé sérii se fanoušci mohou těšit na návrat Kola (Nathaniel Buzolic), mladšího bratra Klause (Joseph Morgan) a Elijaha (Daniel Gillies). Objeví se ve flashbacku, který odstartuje další drama rodiny Mikaelsonových. Dříve se Kol v seriálu objevil hned v pilotním díle.

Nováčkem v seriálu bude herec Daniel Sharman, kterého můžete znát z MTV seriálu Teen Wolf jako Isaaca Laheye. V The Originals ztvární postavu Kaleba, pohledného a až nebezpečně okouzlujícího čaroděje z Francouzské čtvrti. Během svého pobytu zamotá hlavu nejedné dívce, ale samozřejmě zamotá také děj. Kaleb už si toho prožil mnoho, má za sebou děsivou rodinnou historii, která se na něm podepsala.

Zajímavostí je, že už si Sharman jednou zahrál po boku Morgana, a to ve filmu Immortals (Válka Bohů). Z již zmíněného seriálu Teen Wolf plánuje Sharman odejít, ale producenty požádal, aby jeho postavu nezabíjeli.


Jste rádi, že se Kol opět ukáže, i když jenom ve flashbacku? A jak se vám zamlouvá nová postava?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lill
před 179 týdny
Ja som čítala (ale už dávnejšie, takže konkrétny zdroj neviem), že SPOILER »...
zuzka.s
před 179 týdny
Tak tenhle příspěvek mi opravdu zlepšil náladu :) Když jsem zjistila, že Daniel...
Michell
před 179 týdny
Oba herce mám moc ráda a potěšilo mě, že když Daniel odchází z TW, tak že...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY