Facebook Twitter E-mail
10. června 2014

Do OUaT přichází zima s Frozen

Náznaky viděli fanoušci již na konci třetí řady pohádkového Once Upon a Time. Do seriálu skutečně přichází zima v podobě postav z nejúspěšnějšího Disney filmu vůbec, hudební pohádky Frozen. Původně bylo oznámeno, že se hledá herečka pro roli královny Elsy. Nyní se tvůrci vyjádřili, že se v OUaT neobjeví sama. Čtvrtou sérii doplní také princezna Anna a obchodník s ledem Kristoff.

Seriál nyní hledá vhodné herce pro tuto trojici rolí. Elsa, kterou na konci třetí série hrála pouze náhradnice, se ve čtvrté řadě objeví přibližně v devíti epizodách. Anna a Kristoff budou přítomni s největší pravděpodobností méně dílů.

Na otázku, zda se v seriálu najde místo i pro okouzlujícího oživlého sněhuláka Olafa, tvůrci odpověděli se smíchem: „Bez komentáře“. Ve filmu propůjčili postavám hlasy Idina Menzel (Glee), Kristen Bell (Veronica Mars) a Jonathan Groff (Glee).

Popisy postav podle ABC:

Elsa: Královna Arendelle, kolem třiceti let. Nádherná žena, která dlouho nevěděla, jak ovládat své mrazicí síly, dokonce ponořila své království do věčné zimy. Nakonec si uvědomila, že klíčem je láska, konkrétně její pouto se sestrou Annou. Elsa nyní ví, jaké představuje nebezpečí, pokud by znovu ztratila kontrolu nad svou magií.

Anna: Elsina trošku mladší sestra. Miluje zábavu, je nebojácná optimistka, která se často dostává do různých situací, které jí přerůstají přes hlavu. Dokáže je však zvládnout díky své vynalézavosti a optimismu. Nadevše si váží svého vztahu s Elsou.

Kristoff: Okouzlující a dobrosrdečný obchodník s ledem, který strávil většinu svého života sám – pokud tedy nepočítáme jeho soba. Občas má trochu obhroublé chování, za kterým skrývá svou hlubokou lásku k Anně a její sestře Else. V Once se s Kristoffem poprvé setkáme v době, kdy si zvyká na život v zámku. Poprvé ve svém životě nemusí spát venku.


*Viděli jste Frozen? Líbila se vám tato pohádka a jste rádi, že Once převezme ústřední trio? Povídejte, koho byste si v těchto třech rolích představovali? *

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

spike
před 235 týdny
Osobně by mě potěšilo i to kdyby se v seriálu objevili...
lokot
před 235 týdny
Paráda ... těším se.
Brontofúzik
před 232 týdny
Neviem či SMG nie je na to moc stará, ako aj keď je pekná, to je jasné......

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY