Facebook Twitter E-mail
9. června 2014

Faking It předstírá na výbornou, MTV objednává druhou řadu!

Na MTV se bude předstírat Faking It i v příštím roce. Stanice MTV dnes oznámila, že své novince objednává druhou sérii. Zpráva přichází pouhý den před odvysíláním finálové epizody první série.

Druhá řada si přilepší co do počtu epizod. Těch se o dvě navýší, celkově jich tedy bude deset. Na televizních obrazovkách se objeví v roce 2015. Komedie ukazuje dvě nejlepší kamarádky, které jsou omylem považovány za lesbičky, což jim přinese nebývalou popularitu.

„Z Faking It se vyklubal perfektní společník ke komedii Awkward; novinka si drží téměř 90 procent diváků svého předskokana,“ uvedla v oficiálním vyjádření ředitelka stanice Susanne Daniels. „Těšíme se na zrealizování dalších výborných plánů tvůrce Cartera Covingtona.“

Faking It se dostal na televizní obrazovky v době, kdy se ředitelka stanice pokouší rozšířit počet původních skriptových seriálů MTV. Kromě navracejích se seriálů Awkward a Teen Wolf se nově představí komedie Happyland a dramata Finding Carter a Eye Candy. Kromě toho má stanice v pilotové fázi seriálovou adaptaci hororové filmové série Scream (Vřískot) a adaptaci knihy Shannara.

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Nathaniell
před 180 týdny
Přijdeme, to je jasné! :-) Jak to tu čtu, možná si shlédnutí finále nechám...
Bednovicmarek
před 180 týdny
Koukám že tady má většina lidí stejný názor na poslední minutu jako já. Jen si...
petrSF
před 180 týdny
Amy, co se chce mstít, už jsme viděli v té poslední půlminutě, takže radši...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY