Facebook Twitter E-mail
12. června 2014

Sirény opět zahoukají!

Alarm se zapne i podruhé. Kabelovka USA Network totiž včera objednala druhou sérii své letošní komediální novinky Sirens od producentů Denise Learyho a Boba Fishera.

Seriál je adaptací stejnojmenného britského seriálu, která se točí okolo tří záchranářů z Chicaga. První série finišovala 1. května jako nejlepší nová komedie letošního roku na základních kabelovkách. V průměru epizody sledovalo 1,62 milionů diváků.

„Sirens se setkal s početnou fanouškovskou základnou. Jsme nadšeni z toho, že budeme moct počet diváků dále zvyšovat, jelikož druhá série slibuje ještě více smíchu a černého humoru,“ řekl Chris McCumber, prezident stanice. „Jsme potěšeni z pokračování naší spolupráce s Denisem Learym a Bobem Fisherem, jejichž jedinečný výstřední styl psaní ožívá díky velmi talentovanému obsazení.“

Se Sirens se stanice vrací k originálním komediím. Kromě tohoto seriálu v současnosti běží ještě Playing House, na premiéru pak čeká BenchedElizou Coupe v hlavní roli. V syndikaci kromě toho běží na USA Network také Modern Family. Zmíněný Playing House prozatím na rozhodnutí o prodloužení/zru­šení stále čeká.

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Jiand
před 175 týdny
Bezva. Akorát předpokládám že zas až za rok, co? :/
nevermore
před 175 týdny
A originál asi zůstane u 6. dílů už co.
ševča
před 146 týdny
Tohle je dobrá zpráva. Po zrušení Pan Amu se chytil aspoň tady. A seriál byl...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY