Facebook Twitter E-mail
17. června 2014

Orange Is the New Black povyšuje a nabírá nové postavy

V pátek 6. června měla na Netflixu premiéru druhá série seriálu Orange Is the New Black. Fanoušci tak po roce usedli k novým třinácti epizodám, které mezi nimi opět sklidily velký úspěch, stejně jako tomu bylo u první série. K dokonalosti jim podle internetových reakcí chyběla pouze jedna věc, a to více scén s Alex Vause. Její představitelka Laura Prepon svou absenci vysvětlila a dodala, že ve třetí sérii se bude opět pravidelně objevovat. Natáčení třetí série, na jejíž premiéru se mohou diváci těšit opět za rok, již odstartovalo a společně s ním se objevilo i několik málo informaci, které jsou spojeny právě s nadcházející sé­rií.

První informace se týkají povyšování postav z vedlejších na hlavní. Jako první se objevila informace o povýšení herečky Samiry Wiley, která v seriálu ztvárňuje jednu z vězenkyň, Poussey Washington. Vypadá to tedy, že se Poussey zatím nikam nechystá a fanoušci si jí tak budou ve třetí sérii opět užívat. O pár dní později se dočkala povýšení i herečka Dascha Polanco, seriálová Daya Diaz. I její dějová linka tak bude nadále pokračovat, stejně jako její těhotenství.

Ve třetí sérii se divákům představí další nová postava. Roli v seriálu získala herečka Mary Steenburgen, kterou si můžete pamatovat např. ze seriálů Joan of Arcadia, Studio 30 Rock, Wilfred, Justified a dalších. Zatím není jasné, koho si v Orange zahraje, můžeme pouze spekulovat. O své nápady se můžete podělit v komentářích.


Už jste zkoukli 2. sérii OITNB? Co na ni říkáte? Těšíte se na další díly?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Vladus007
před 178 týdny
Super, už teď se těším, hlavně víc Alex :)
Jam
před 178 týdny
Mary Steenburgen by mohla hrát matku Lorny (strašně mi přijdou podobní - teda...
Gabik.029
před 178 týdny
Tak se objevilo info, že něčí matku hrát bude...možná ses trefil ;D Edit....

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY