Facebook Twitter E-mail
19. června 2014

Nové postavy pro třetí řadu Arrow

Nedávno jsme psali o tom, že Malcom Merlyn se stane jednou z hlavních postav třetí série. Nyní se dozvídáme, že se pro nás chystá i několik zbrusu nových postav, které zasáhnou do děje.

Polehku začíná natáčení třetí řady seriálu Arrow a s ní se objeví i nové postavy. Momentálně totiž probíhá obsazování čtyř nových postav, z nichž dvě budou figurovat v další etapě Oliverových (Stephen Amell) flashbacků.

První postava by se měla jmenovat Daniel, i když jiné zdroje mluví o tom, že se jedná o falešné jméno. Tak jako tak půjde o muže, který by se měl pravidelně objevovat ve třetí sérii. Je to krásný, tajemný a velmi inteligentní mladý podnikatel, který vyvíjí revoluční technologii. I když na veřejnosti působí sebevědomě a šarmantně, tak v soukromí ukrývá tragickou minulost, která ho pohání k tomu, aby se stal superhrdinou s využitím technologií. Tento nováček se může stát Oliverovi soupeřem nejen profesionálně, ale i osobně. Mohl by totiž být novým milostným zájmem pro Felicity (Emily Bett Rickards).

Další postavou by měl být Seth. Podle popisu půjde o velmi dobře vzdělaného kriminálníka s velkými ambicemi a talentem pro chemii. I tato postava by se mohla stát jednou z pravidelně se objevujících. Jeho největší silou je, že získává moc nad svými nepřáteli tím, že je vystaví droze, která ovládá jejich vůli. Navíc by měl být velmi zdatně fyzicky vybavený.

Nyní k postavám, kterých bychom se měli dočkat hlavně ve flashbackových částech z Hong Kongu. První z nich byl měl být Toshi. Ten bude zpočátku Oliverův učitel a opatrovník; postupem času by se z nich mohli stát přátelé. Bude to velmi dobře vyškolený agent, jehož specialitou budou zbraně, boj z blízka, ale také shromažďování zpravodajských informací. Zároveň bude oddaným otcem a manželem. Jeho manželka Akiko je onou druhou postavou, která by se měla objevovat ve flashbacích. I Akiko bude jednou z Oliverových opatrovnic a navíc bude velmi zdatná v bojových uměních.


Co na nové postavy říkáte? Koho byste do těchto rolí obsadili?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sleslikslicka
před 174 týdny
Souhlas ohledně Tommyho smrti, ten tam mohl obecně vydržet dýl. Ty...
Sleslikslicka
před 174 týdny
Dobře, mám doma jenom asi dvanáct sešitů Arrowa, což je akorát tak velký...
Lolla
před 173 týdny
Když ono je to hrozně těžké :D Když je polonahý, dívám se mu na tělo. Když...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY