Facebook Twitter E-mail
16. června 2014

Spin-off k 24 hodin na obzoru?

Sedm hodin za námi, sedmnáct zbývá. Problém je ten, že těchto 17 hodin se musí nacpat do pěti epizod minisérie 24: Live Another Day. Jak toho tvůrci chtějí dosáhnout, když se příběh stále odehrává v reálném čase? Jednoduše, přijde tzv. time jump neboli skok v čase. Každopádně, každá hodina z dalšího pekelně náročného a nespravedlivého dne Jacka Bauera bude brána v potaz během finále, které je naplánováno na 24. července. Potvrdil to producent Howard Gordon, který spolu s tvůrcem Robertem Cochranem v pátek odpovídal na otázky novinářů.

Gordon potvrdil, že skok v čase nastane, ovšem neprozradil nic bližšího. Stále tedy nevíme, zda půjde o jeden velký posun, nebo o více kratších vynechaných časových úseků. „Přísahali jsme, že nic neprozradíme,“ řekl Gordon.

Jedna z otázek, která během rozhovoru padla, byla o možnosti případného pokračování seriálu, třeba i bez Jacka, tedy formou spin-offu. „Myslím, že je to jedna z možností,“ odpověděl Cochran. „Prozatím nemáme žádné konkrétní plány, ale je to věc, o které bychom byli schopni uvažovat.“ Gordon k tomu dodal: „Samotný formát by mohl být s tím správným příběhem lákavý. Pokud tedy někdy zakopneme o příběh (bez Jacka), budeme tomu otevřeni.“

To vše vede k otázce, zda na Foxu může existovat místo pro více 24 hodin. „Naučili jsme se nikdy neříkat nikdy,“ odpověděl Gordon. „Myslím si ale, že všichni cítíme každou modřinu a slzu, kterou seriál schytává. Nyní tedy pravděpodobně není nejlepší čas na tuto otázku odpovídat!“


Tak tady to máte, přátelé. O pokračování s Jackem se neuvažuje, spin-off taky zatím není v plánu. Přáli byste si jedno či druhé? Nebo snad oboje? Koho byste potenciálně rádi viděli v roli nového hrdiny či nové hrdinky?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

stonefire
před 196 týdny
Někdy při třetí části mě to zase chytlo, takže jsem zvědavý, tak se to vyvine...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY