Facebook Twitter E-mail
20. června 2014

Castle: Andrew W. Marlowe končí!

Jedno z nejsledovanějších dramat stanice ABC Castle (Castle na zabití) si po šesti sériích projde změnou, kterou zřejmě nikdo neočekával. Tvůrce seriálu Andrew W. Marlowe oznámil, že končí jako showrunner seriálu a nebude tak mít nadále hlavní slovo, co se týče klíčového rozhodování. Marlowe sice končí jako showrunner, u seriálu ale zůstává – bude plnit funkci konzultanta. Chtěl by se ale věnovat novým projektům, a proto už na Castlovi nebude pracovat na plný úvazek.

Na jeho místo byl dosazen David Amann, který se k týmu přidal v průběhu třetí série, kdy začal plnit funkci výkonného producenta. „Během posledních čtyř sérií David prokázal, že je skvělým vůdcem a úžasným správcem výjimečného tónu, ve kterém se náš seriál nese,“ prohlásil Marlowe. „Jsem nadšený, že budeme pokračovat v naší spolupráci, až David převezme otěže.“

Amann se v průběhu svého působení u seriálu ujal scénářů k hned několika významným epizodám. Nejpůsobivější je pro fanoušky zřejmě dějová linka s Trojitým vrahem (3XK), kterou Amann představil v díle 3×06 – 3XK. S ní poté pokračoval v díle 6×09 – Disciple. Dále sepsal scénář např. k premiéře páté série (After the Storm), k 6×17 – In the Belly of the Beast, kdy se Beckettová (Stana Katic) ocitla v ohrožení života, k uvolněnější epizodě 6×20 – That ‚70‘s Show a dalším.


Překvapilo vás Marlowovo rozhodnutí? Jste spokojeni s volbou nového showrunnera? Myslíte si, že tato změna nějakým způsobem ovlivní kvalitu 7. série?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Tulrika
před 174 týdny
Třeba nový člověk zvedne zase trochu kvalitu
aaaja
před 174 týdny
Tak to mě trochu zaskočilo. Ale jeho epky byly fajn, tak věřim, že tu změnu moc...
ševča
před 166 týdny
To je vždycky na škodu.

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY