Facebook Twitter E-mail
21. června 2014

Další herec z Being Erica míří k Rookie Blue

Ke kanadskému dramatu Rookie Blue (Policejní bažanti) se připojí další z řad herců, kteří se objevili v seriálu Being Erica (Být Erikou). Tentokrát se v seriálu ukáže samotná představitelka hlavní hrdinky Ericy, Erin Karpluk, a zdrží se hned na několik epizod páté série. Kromě Karpluk se v Rookie Blue objevuje také její herecký kolega z Being Erica, Adam MacDonald (Steve Peck). V první sérii si zahostovali také Devon Bostick a Joanna Douglas.

„Being Erica byl opravdu úžasný seriál, který vytvořila jedna z mých nejbližších přítelkyň,“ sdělila výkonná producentka Rookie Blue Tassie Cameron. „Čekala jsem na příležitost, kdy bych mohla Erin do seriálu dostat, a ta se teď naskytla. Jsem z toho nadšená.“

Cameron nesdělila žádné bližší informace týkající se postavy, kterou Karpluk v seriálu ztvární. Zatím se ví pouze to, že se bude objevovat v druhé polovině páté série a svou premiéru si odbude v jedenácté epizodě. Ta bude také poslední, kterou stanice Global a ABC v létě odvysílají. Premiéra zbylých jedenácti epizod zatím zveřejněna nebyla, předběžně je však naplánovaná na počátek roku 2015.

Kromě Being Erica si můžete Karpluk pamatovat také např. ze seriálů Life Unexpected (Změna je život), Supernatural (Lovci duchů) nebo Saving Hope.


Těšíte se na novou postavu? Koho si podle vás Erin Karpluk zahraje?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

fandapcd
před 177 týdny
Se vsadím, že jí spárujou nějakým způsobem s Nickem :D
Gabik.029
před 177 týdny
Třeba by pak byl míň otravnej :D I když teďka se trochu polepšil :D
fandapcd
před 177 týdny
Polepšil no, páč tam moc neni :D

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY