Facebook Twitter E-mail
20. června 2014

Better Call Saul obnoven pro druhou sérii!

Nespletli jsme se. Stanice AMC provedla se svým nadcházejícím komediálním dramatem Better Call Saul stejnou věc, která je v poslední době čím dál tím víc v oblibě – prodloužila ho na další sezónu ještě předtím, než začala vysílat tu stávající.

Stanice zároveň odsunula předpokládanou premiéru seriálu na začátek roku 2015 (druhou řadu na začátek roku 2016). Přesnější data nejsou zatím známa, ale seriál pojede ve stejný večer jako megahit stanice The Walking Dead a následná talk-show Talking Dead. Druhá sezóna má sestávat z 13 epizod, první z 10, celkem tedy objednávka od stanice čítá 23 epizod. První sezónu stanice objednala na počátku tohoto měsíce.

„Práce na seriálu je v plném proudu a my už nemůžeme z ní být víc nadšení. Rozhodli jsme se fanouškům vyjít vstříc a potvrdit úvodní objednávku ‚Saula‘ na dvě sezóny o třiadvaceti epizodách,“ řekl generální ředitel stanice AMC Charlie Collier.

Stanice se také rozhodla vypustit na světlo světa první fotografii z natáčení v Albuquerque v Novém Mexiku. Na fotce jsou Vince Gilligan a Peter Gould z natáčecího štábu a herec Bob Odenkirk, který hraje Saula Goodmana. Vince Gilligan i Peter Gould, tvůrci seriálu, budou režírovat pilotní díl.


Těšíte se na nový seriálový klenot nebo vás nadšení kolem prequelu Breaking Bad nechává chladnými?

Líbilo se? Tak nás motivuj likem!
Seraphine313
Autor je občasný článkař/titulkář, podřadný grafik, milovník HTML, závodních her, matematiky a astrofyziky, sarkastik/skeptik/pragmatik, celoživotní STAR WARS fanatik, a v mikrozbytku času i student managementu.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

nevermore
před 174 týdny
Obnovení je naprosto super, ale to odložení na 2015... no neděláte mi radost. ;)
lukascoolarik
před 174 týdny
Celkem mě to překvapilo... ale zároveň jde o prequel k Breaking Bad,...
Butcher
před 174 týdny
Na tohle se nemůžu dočkat :) .

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY