Facebook Twitter E-mail
26. června 2014

Glee se v poslední sérii vrátí ke kořenům

Hudební seriál Glee v příští sezóně odvysílá svou závěrečnou sérii a vypadá to, že si v ní užijeme více „staré školy“. Tvůrce Ryan Murphy ve čtvrtek na předávání cen Critics Choice Television Awards prozradil, že se Glee vrátí v šesté řadě ke svému původnímu konceptu.

„V současnoti pracujeme na poslední sérii. Doslova nám připadá, že se vracíme ke kořenům, což se mi moc líbí,“ řekl Murphy. „Tak nějak jsem ohledně tohoto seriálu chytil druhý dech. Vrátíme se k tomu, o čem to celé původně mělo být, co mě na tom zajímalo, a to je umění ve školách. Závěrečná řada bude o důležitosti uměleckého vzdělání na našich středních školách. Myslím, že se to lidem bude líbit.“

V podobném duchu se vyjádřil také producent Brad Falchuk: „V Limě se toho v šesté řadě bude dít opravdu hodně.“ Obě vyjádření tedy potvrzují spekulace o tom, že se děj z velké (z celé?) části přesune opět na McKinley High.

Murphy mimo jiné také přiznal, že se v minulé sezóně na Glee nesoustředil na sto procent, a to kvůli režírování filmu The Normal Heart. Smrt Coryho Monteitha také znamenala další komplikace v práci na Glee. „Abych byl upřímný, trošku mi to zlomilo srdce. Bylo to hodně obtížné, nejen pro mě, ale pro všechny.“


Jste rádi, že se Glee vrátí na McKinley? Jak tam budou zapadat naše hlavní postavy? Myslíte, že závěrečná řada dokáže přinést zpět bývalou slávu a kvalitu seriálu?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Sparkles
před 173 týdny
Čtvrtá řada byla hrozná, ale v porovnání s tím, co přišlo v páté...
manro
před 173 týdny
Tohle je dobře jsem rád že se vrací ke kořenům. Glee je moje srdcovka ale co ...
Brontofúzik
před 172 týdny
tak si ju pozriem. Som zvedavá, čo s tým urobia. Možno by bolo dobré...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY