Facebook Twitter E-mail
25. června 2014

Reign dva hezcí chlapi nestačí

Milé dámy, ať už jste tým Bash nebo tým Francis, určitě vás potěší zpráva, že se vaší pozornosti bude v další řadě seriálu Reign dožadovat také Leith!

Ano, ten Leith, který se nám poprvé představil jako prostý kuchař, který si posléze v armádě, kde bojoval po boku prince Francise, vysloužil půdu a titul. Jenže i přesto nebyl úspěšný u své lásky Greer, která jím opovrhla a on jí slíbil, že toho bude jednou litovat. A nyní to vypadá, že k tomu dostane prostor, neboť bylo známeno, že představitel Leitha, Jonathan Keltz, se pro 2. sezónu stává hlavní postavou.

Z událostí, které jsme mohli vidět ve finálových epizodách, to vypadá, že tvůrci opouštějí milostný trojúhelník Francis/Mary/Bash. Touto novinkou nám na povrch vyplouvá další trojúhelník, tedy spíše čtyřúhelník, protože ač si má Greer brát lorda Castleroye, Leitha upoutala jeho dcera Yvette.


Tak komu budete fandit? Nebo vás oznámení nechalo chladnými a budete spíše raději sledovat osudy Bashe, Francise a Mary?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

ševča
před 170 týdny
To opovrhla vychází z překladu, nebo se promítly osobní pocity autora...
allyska
před 170 týdny
[citace=ševča]To opovrhla vychází z překladu, nebo se promítly osobní...
ševča
před 170 týdny
No z Leithova pohledu jo, ale chudák Greer se obětuje pro své sestry,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY