Facebook Twitter E-mail
23. června 2014

AMC prodlužuje Turn

Stanice AMC se rozhodla, že to se svou letošní novinkou Turn potáhne i do příštího roku. Dnes oznámila, že dramatu objednává druhou sérii, která bude sestávat z deseti epizod.

Turn je jednou ze dvou novinek, kterou stanice v letošním roce nasadila. Seriál se vrátí v roce 2015, počet epizod si zopakuje ze série první. Zpráva o prodloužení přichází několik dní poté, co stanice předčasně objednala druhou řadu pro novinku Better Call Saul, která se představí divákům až v následujícím ro­ce.

„Craig Silverstein, Barry Josephson a talentovaní herci a štáb přinesli skvělou premiérovou sezónu. Těšíme se na pokračování jejich revoluční cesty ve druhé řadě,“ řekl Charlie Collier, prezident AMC.

Turn není žádným ratignovým hitem, nicméně dokáže týden co týden nabírat stabilní počet diváků – v průměru 2 miliony na epizodu. S koncem některých zaběhnutých seriálů se navíc programové schéma stanice výrazně zúžuje. Breaking Bad se rozloučil letos, na Mad Men čeká závěrečných sedm epizod.

Jediným seriálem stanice, který nyní neví svůj osud, je novinka Halt and Catch Fire. Po čtyřech týdnech v programu si však nemůže moc pískat. O nepříliš velkém úspěchu svědčí pouze 1,2 milionu diváků, kteří si naladili premiéru. Nicméně na rozhodnutí o prodloužení či zrušení si ještě s největší pravděpodobností budeme muset nějaký ten pátek počkat.


Sledujete Turn? Těší vás, že seriál dostal objednávku na druhou řadu a vrátí se i v příštím roce? Má potenciál pro kvalitní druhou řadu?

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Carljack
před 181 týdny
I u tohoto seriálu bych byl rád, za nějakou recenzi na Serialzone, jako...
Winnie 2.0 윈이
před 181 týdny
To mě zase na rozdíl kolegy nahoře začíná AMC pomalu přirůstat k srdci. Ať...
Carljack
před 181 týdny
Já s tou televizí mám problém :D Nevím ale proč... zkrátka miluji...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY