Facebook Twitter E-mail
28. června 2014

Grey´s Anatomy: Amelia zůstane i pro následující sérii

Kolem seriálu Grey´s Anatomy (Chirurgové) bylo na konci série poměrně živo. Přišlo plánované velké rozloučení se Sandrou Oh a rozloučila se i dvojice vedlejších postav. Na druhou stranu začátkem května došlo i na podepisování nových smluv se stávajícími postavami.

K závěru série se do Seattlu vypravila Amelia Shepherd. Nyní máme pro fanoušky této postavy, kterou hraje Caterina Scorsone, skvělé zprávy. S její postavou se totiž od příští série budeme vídat pravidelně. Amelia tak nadobro opustí svou soukromou praxi (ze seriálu Private Practice) a rozhodne se pracovat v Grey Sloan Memorial Hospital po boku svého bratra Dereka (Patrick Dempsey).

Sama herečka se během svého hostování nechala slyšet, že by se nebránila prodloužení svého účinkování a její slova tedy byla vyslyšena tvůrkyní Shondou Rhimes. Jaké plány s její postavou bude mít se dozvíme v již jedenácté sérii tohoto seriálu.


Máte radost, že budeme v další sérii pravidelně vídat Amelii? Nebo byste si raději nechali někoho z odchozích?

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

dagsoftware
před 177 týdny
Jéj, Caterina Scorsone. Škoda že v poslednej dobe hrá furt v niečom,...
Maarti
před 177 týdny
Výborně, super zpráva! :)
LadyJ
před 177 týdny
malou Shepherdovou jsem si oblíbila a jsem ráda, že ji uvidíme...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY