Facebook Twitter E-mail
30. června 2014

Baby Daddy: Vyhlídky do budoucna

Je za námi finále 3. řady sitcomu Baby Daddy, které nepřineslo jen očekávaný smích, ale i romantické zvraty a my fanoušci si budeme muset nějakou chvíli počkat na odpověď na otázku: „Tak kdo to bude, Riley?“

Následující rozhovor se zabývá především nervydrásajícím milostným trojúhelníkem, ale naťukne i trochu jiný pár. Pokud jste ještě nestihli závěrečnou epizodu zhlédnout, rychle pryč!

Lapala jsem po dechu, když se Danny a Riley málem políbili. Proč si jim neumožnil to dotáhnout do konce?

Protože si nemyslím, že jsou na to připraveni. Musí toho ještě hodně dořešit. Když si to rozebereme, je vidět, že ona si právě uvědomuje, že k němu možná něco cítí. Myslím si, že to byl velmi upřímný moment, kdy se na ni nahrnuly veškeré emoce ze zjištění, že odjíždí s jinou holku, aby se s ní pokusil mít plnohodnotný vztah. Ale scénu předtím Riley stála před velkým davem a zpívala milostnou píseň věnovanou Benovi, protože věří, že miluje jeho. Ale ve skrytu duše něco cítí k Dannymu a to ji v ten moment překvapilo. A navíc, Dannyho povaha by mu nikdy nedovolila políbit bratrovu přítelkyni. Je to slušnej mužskej a nikdy by nezničil bratrovi štěstí, což je také důvod, proč odjíždí.

Nemůžu uvěřit, že nikomu nedošlo, co Danny cítí. Má ten nejhorší pokerový obličej.

Je vtipné, jak se show vyvinula, protože Derek Theler je Danny i ve skutečnosti. Původně měl být Danny trochu jako Ben a měl mít každou noc jinou holku – typický stereotypní obrázek profesionálního sportovce. Jenže to byste mu nevěřili. Když s někým randí, skoro pokaždé se zamiluje. Nosí své srdce na dlani a stejně tak Derek.

Snažím se, abych si moc neoblíbila Dannyho přítelkyně, jelikož mají tendenci pochopit to, že Danny chová city k Riley a zmizet. Jak bych měla brát Georgii?

(Směje se.) Nezamiloval bych si ji, ale můžeš ji mít ráda. Abych byl upřímný, nenapomáhá tomu fakt, že bude hrát hlavní roli v seriálu Galavant. Takže si na ni moc nezvykni.

Dobře. Takže uvidíme Dannyho odjet a následně se vrátit, nebo neodjede vůbec?

Odjede, ale vrátí se. Začátek sezóny naváže na předchozí události. Ben a Riley spolu konečně chodí, ale on byl právě svědkem emotivní scény mezi Riley a Dannym. A to bylo poprvé, kdy si on uvědomil, co jeho bratr cítí k jeho přítelkyni. A nakonec vyjde najevo, že Riley o Dannyho citech už dávno věděla. Jestli si vzpomínáš, ve 2. řadě slyšela přes telefon Dannyho vyznání a pak to smazala. Uprostřed řady trošku tenhle milostný trojúhelník naťukneme a do konce sezóny bude jasné, s kým Riley bude. Na konci 4. řady nezůstanou žádné pochyby.

Měl jsi vždycky na mysli toho samého bratra, nebo se to změnilo?

Věděl jsem to od půlky 1. řady, měl jsem tušení, ale už jsem psal i jiné seriály, například The Nine Lives of Chloe King, kde se to měnilo podle chemie mezi herci. Ale tady mi to bylo jasné skoro od začátku seriálu.

Když už mluvíme o té chemii, pojďme se teď věnovat Bonnie a Tuckerovi. Hodláte se jimi někdy zabývat?

Myslím, že bychom pak mohli být obviněni, že show už má to nejlepší za sebou, ale je fakt, že mají spolu neuvěřitelnou chemii. Zvláštním způsobem se přitahují. Bonnie tuto řadu randila s jeho otcem, takže to zas není tak velký skok. Určitě je něco na mužích z rodu Dobbsů, co se jí zamlouvá. Co zbožňuju na těchto postavavách, je to, jak se z nich postupně staly kamarádonepřátelé, když se navzájem nepotřebují, nedokážou se vystát. Je mezi nimi jak láska, tak nenávist, ale nemyslím si, že je to sexuálního charakteru. Neříkám, že se to nikdy nestane, ale nyní to v plánu nemám.

Máme očekávat časový skok?

Běžně ho nevyužíváme. Myslím si, že se vrátíme týden či dva po finále. Ukončili jsme to tak emocionálně, nechci diváky okrást o to, jak se to vyřeší. Ben neřekne: „Hele, pamatuješ si, jak jsi byla s Dannym před měsícem na střeše?“


Jak se vám líbil závěr řady? Už nedočkavě vyhlížíte další díly?

Líbilo se? Tak dej palec. Nebo plusko!
allyska
Autorka má ráda dobré seriály jakéhokoliv žánru a ještě raději si o nich zjišťuje nejrůznější informace, které pak píše na serialzone, je tu proto jako doma.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Gabik.029
před 259 týdny
Vypadá to, že Riley skončí spíš s Dannym, aspoň mám z toho takový...
Lola_L
před 259 týdny
Možná se pletu, ale já mezi Dannym a Riley jiskru necítím. Vypadá to, že...
petruska.77
před 258 týdny
Já na tenhle seriál koukám, protože se u něj vždycky parádně zasměju a...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY