Facebook Twitter E-mail
29. června 2014

Backstrom: Sarah Chalke má novou roli

Jestli vám na televizní obrazovce chyběla herečka Sarah Chalke, tak pro vás máme dobrou zprávu. Tato herečka je známá převážně díky rolím v sitcomech; pamatovat si ji můžete například z How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku), Mad Love, ale hlavně z role Dr. Elliot Reid ze seriálu Scrubs (Scrubs: Doktůrci).

Tentokrát si vyzkouší trochu jinou roli. Objeví se totiž v kriminálce Backstrom, která je připravena na midseason 2015. Zahraje si zde Amy Gazanian, bývalou snoubenku hlavního detektiva Everetta Backstroma (Rainn Wilson). Bývalá sociální pracovnice a novinářka opustila Backstroma před 10 lety. Hlavním důvodem k tomu byl především jeho traumaty prolezlý charakter. Nyní se vrací do města kvůli pracovní nabídce. I přes přetrvávající náklonnost k Backstromovi bude muset dávat pozor na každý jeho nevhodný a eticky pochybný krok.

Výkonný producent Hart Hanson se nechal slyšet: „Když jsme začali s hledáním obsazení pro tuto klíčovou postavu, tak jsme se všichni shodli na tom, že potřebujeme někoho jako je Sarah Chalke. Představte si pak naši radost, když jsme obsadili postavu, která se Sarah Chalke podobá nejvíc ze všech, tedy samotnou Sarah Chalke.“


Zaujal vás trailer na Backstrom? Zvyšují se šance na sledování, když přibyla Sarah Chalke?

(Zdroj)

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

tarba
před 276 týdny
Dík za info. Sarah Chalke mám ráda, ale občas mám pocit, že má na seriály...
ragelly
před 276 týdny
Myslím, že její rolí je Eliott. Od té doby je nevýrazná. Mad Love se mi líbil,...
tarba
před 275 týdny
Naprosto s tebou souhlasím!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY