Facebook Twitter E-mail
1. července 2014

Community má z pekla štěstí!

Po dvouměsíčních dohadech o tom, zda bude Community (Zpátky do školy) dalším seriálem, který se dočká zmrtvýchvstání, už je nyní oficiálně jasno. Seriál je zachráněn! Líbat nohy můžete studiu Sony Pictures Television, šestá série poběží na podzim na Yahoo.

Community se dočká nových třinácti epizod. Vrátí se showrunner Dan Harmon i všechny herecké hvězdy. Zprávy přicházejí poté, co stanice NBC tuto komedii v květnu zrušila.

„Jsem velmi potěšen, že se Community vrátí se svou předurčenou šestou řadou na Yahoo,“ uvedl ve svém vyjádření Harmon. „Těším se na to, až tento milovaný sitcom od NBC přeneseme širšímu publiku tím, že ho převedeme do online podoby.“

Seriál má již v současnosti silnou online podporu. Prvních pět řad se streamovalo na Hulu a komedie zde patřila mezi nejsledovanější seriály.

Zrušení na NBC však nebylo zcela šokující. Community byl na pomezí mezi prodloužením a zrušením každý rok. Byl to jeden ze dvou komediálních seriálů, které se v sezóně 2013/14 vrátily na obrazovky. Stejně jako letos Community, v příští sezóně bude na midseason odsunut Parks and Recreation, který dojede svých finálových třináct epizod.


Tak co, fanoušci? Ztráceli jste naději, nebo jste v prodloužení stále věřili? Myslíte, že se povede i ten film?

Líbilo se? Tak šiř tuto zprávu do světa!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Lola_L
před 172 týdny
Děkuju Sony Pictures Television!
Sparkles
před 172 týdny
Takže ono to Abedovi asi nakonec fakt vyjde :-D Já se ale přiznám, že už loni...
ESESEL
před 172 týdny
Tak ještě film a bude to. :-)

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY