Facebook Twitter E-mail
1. července 2014

První zrušení sezóny 2014/15 je zde!

Vážení čtenáři, seznamte se s nejnovějším přírůstkem naší SZ rodiny. Představujeme vám lvíčka Simbu. Tohle zvířátko však není typický maso milující tvor. Simba na svém jídelníčku upřednostňuje seriálové novinky i dlouholeté veterány, které se televizní stanice rozhodou nadobro odepsat. Bude nás provázet celou následující sezónou. Pokud vám to přijde povědomé, máte pravdu. Inspirovali jsme se u našich zahraničních kolegů, kteří krmí méďu. Na to, jak moc se Simba navečeří a kolik kousků bude rychlejší než on a uteče mu, si budeme muset počkat.

Každopádně, náš Simba je dneska spokojený. Dostal první chuťovku, a to dlouho před samotným začátkem sezóny. Ta je dva a půl měsíce vzdálená, což ale televizním stanicím nebrání v tom, aby již nyní začaly odhazovat nechtěnou váhu. Máme tady první oběť, která se nedočká odvysílání žádné epizody.

Tím nešťastníkem je ambiciózní egyptské drama Hieroglyph. Tento seriál byl jedním z těch, které stanice Fox objednala přímo, aniž by předem viděla pilotní epizodu. Příčinou zrušení jsou podle zdroje „tvůrčí důvody“.

Rozhodnutí přichází měsíc poté, co po sedmi letech ve funkci oznámil své odstoupení prezident stanice Kevin Reilly. Zrušení Hieroglyph je překvapivé především také proto, že dosud nebyl jmenován Reillyho nástupce.

Finančně nákladný Hieroglyph se dočkal pouze jedné natočené epizody. Brzy začali scenáristé bitvu se scénáři a příběhy, které nedosahovaly určitého kreativního levelu. Natáčení zbylých dvanácti epizod bylo naplánováno na pozdější datum v tomto roce. Premiéra byla naplánována na začátek roku 2015.

Hieroglyph měl vyprávět příběh zlodějíčka, který byl přemístěn z vězení do sídla faraona, kterému měl sloužit a zvládat palác plný intrik, svůdných konkubín a zločineckých živlů.

Líbilo se? Kdo nelikuje není SerialZoňák!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

sgjoli
před 284 týdny
Sakrblé, na tohle jsem se zrovna těšila. :-(
mišpulinka
před 284 týdny
ale kuš.. zrovna na tohle jsem se těšila :/ ..
ševča
před 251 týdny
Těšila jsem se, ale popravdě řečeno spíš na to, jak jsem si to představovala,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY