Facebook Twitter E-mail
3. července 2014

Jennifer Love Hewitt získala hlavní roli v Criminal Minds

Desátá řada seriálu Criminal Minds (Myšlenky zločince) představí novou hlavní postavu. Role se ujme herečka Jennifer Love Hewitt, která má s televizí bohaté zkušenosti. Znát ji můžete například ze seriálů Party of Five (Správná pětka), Ghost Whisperer (Posel ztracených duší) nebo The Client List (Laskavý dotek), který byl loni po dvou sériích zrušen, patrně následkem Hewittina těhotenství.

V Criminal Minds bude hrát Kate Callahan, agentku, která svou vynikající prací v utajení přesvědčí FBI o svých schopnostech a získá tak vytoužené místo v týmu BAU. Kate se divákům představí hned v premiéře 10. série, 1. října.

„Jsme nadšení, že budeme moci představit novou speciální agentku, jejíž úlohy se zhostí velmi talentovaná Jennifer Love Hewitt, která se tak přidá k našemu úžasnému obsazení,“ sdělila showrunnerka seriálu, Erica Messer. „Spousta členů našeho seriálu si práci s ní užila i v minulosti a těší se, že si to budou moci zopakovat. Na ni i na ostatní postavy čekají zajímavé zápletky a nemůžeme se dočkat až je v 10. sérii představíme.“

Zprávy o castingu se objevují poté, co se v předchozí sérii s diváky rozloučila herečka Jeanne Tripplehorn, která se v seriálu po dobu dvou sérií objevovala jako speciální agentka Alex Blake. Alex byla dosazena na místo Emily (Paget Brewster), která BAU opustila na konci sedmé série.


Máte rádi herečku Jennifer Love Hewitt? Těšíte se na její novou roli? Mrzí vás odchod Jeanne Tripplehorn?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
Gabik.029
Autorka je zapálenou fanynkou amerických seriálů jakéhokoliv žánru. Kromě závislosti na seriálech se u ní projevuje také závislost na SerialZone, Twitteru, angličtině a čokoládě.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Iveta Kovářová
před 172 týdny
Nehodí se tam .....
Yanek1
před 172 týdny
Zkus jezevčíka použít jako bojový plemeno :). Dopadne to stejně.
Jiří Vít
před 172 týdny
do toho se proste nehodi.. a to ji nesnasim celkove, nesympaticka!

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY