Facebook Twitter E-mail
5. července 2014

ZOO přichází na CBS

Ti, jež jsou nadšeni, když jejich milované knihy obživnou před kamerami, ale i ti, kteří se toho samého děsí, by měli zbystřit. CBS si objednala nový drama seriál založený na bestselleru Jamese Pattersona. Jmenuje se ZOO a vysílat by se měl v létě 2015. Rovnou bylo objednáno 13 epizod.

ZOO je globální thriller o vlně násilných útoků zvířat proti lidem po celé planetě. Útoky jsou více promyšlené, koordinované a divoké, a tak je hlavní hrdina (mladý, odpadlý biolog) vržen do závodu s časem. Musí rozluštit tajemství pandemie předtím, než lidem nezbyde už žádné místo, kam se schovat.

Kniha byla původně vydána v září 2012 a obsadila první místo v žebříčku bestsellerů New York Times. Byla přeložena do šesti jazyků a prodalo se více než čtyři miliony kopií po celém světě.

Jeff Pinkner, Josh Appelbaum, Andre Nemec a Scott Rosenberg napsali scénář a jsou výkonnými producenti a spolu s nimi James Mangold, Cathy Konrad, Bill Robinson, Leopoldo Dna, Steve Bowen a samozřejmě i samotný James Patterson.

„ZOO demonstruje náš závazek k vysoce kvalitnímu programovému složení po celý rok a pro high-concept (výrazná a snadno sdělitelná myšlenka) série, které cílí na letní diváky v USA, stejně jako v celosvětovém měřítku. Jsme rádi, že tímto bestsellerem, který přichází na televizní obrazovky, můžeme našim divákům poskytnout vzrušující jízdu s dalším letním trhákem,“ řekla Nina Tassler, ředitelka CBS Entertainment.

James Patterson je světově nejprodávanější spisovatel. K dnešnímu dni se prodalo 300 milionů kopií jeho 130 románů po celém světě a je to první autor, který prodal 10 milionů e-knih. Je držitelem Guinnessova rekordu, protože jeho romány (více než romány jakéhokoli jiného spisovatele) se pravidelně umisťují na prvním místě v žebříčku bestsellerů New York Times.

Objevil se také v epizodě Simpsonových a v seriálu Castle na zabití, kde si zahrál sám sebe.


Máte rádi Jamese Pattersona? A co říkáte na to, když knižní hrdinové pobíhají před kamerou?

Líbilo se? Tak si to nenech jen pro sebe!
Dadulinka
Autorka přísahala všem bohům tohoto, jakožto přilehlých paralelních vesmírů, že nikdy plně nedospěje a alespoň kouskem duše zůstane navždy dítětem, které vidí svět v odlescích zlata z hrnce na konci duhy.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Andrea Lee
před 172 týdny
megawir: Verme, že sa to podarí. Predloha je zaujímavá... .
phoebess
před 172 týdny
130 románů? Ty kokso, to má tak 2-3 za jeden rok, ne? :D
Carmen
před 172 týdny
Knižní předlohu neznám, ale vypadá to zajímavě :)určitě bych tomu šanci dala..

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY